Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze portrety – pozory a rzeczywistość.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze portrety – pozory a rzeczywistość."— Zapis prezentacji:

1 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze portrety – pozory a rzeczywistość

2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze portrety – pozory a rzeczywistość

3 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spójrzcie, oto Magda. Co możecie o niej powiedzieć? Jest wysoka, ma brązowe włosy i niebieskie oczy. Wygląda jak typowa, zwykła dziewczyna. Jak myślicie, jaka jest, czym się interesuje?

4 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Magda bardzo interesuje się motocyklami i żużlem. W przyszłości chciałaby restaurować stare motocykle oraz ścigać się na nich. Nie widać tego po niej, nieprawdaż?

5 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Każdy ma inny charakter, inne marzenia, zainteresowania. Nie można tego wiedzieć patrząc na kogoś. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie oceniać innych po pozorach.

6 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spójrzcie na te dzieci – bardzo różnią się między sobą, mają inny kolor skóry, włosów czy oczu. Wszystkie bardzo lubią piłkę nożną i świetnie potrafią w nią grać. Marzenia i zainteresowania są niezależne od wyglądu.

7 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Ta dziewczyna sprawia wrażenie, jakby interesowała się głównie swoim wyglądem. Nosi modne ubrania, ma kolorowy makijaż i paznokcie. Tymczasem jest bardzo dobrą uczennicą i pomaga jako wolontariuszka w domu dziecka.

8 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Spójrzcie na siebie. Jak myślicie, co mogą o Was pomyśleć inni ludzie, gdy Was zobaczą?

9 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pamiętajcie! To, że ktoś ma inny kolor skóry czy dziwne ubranie, nie znaczy że jest kimś gorszym. Nie powinniście się z kogoś śmiać tylko dlatego, że wygląda inaczej. Takie osoby też są wartościowe, mają swoje plany, marzenia.

10 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nie chcesz chyba, aby i Ciebie oceniano tylko po wyglądzie?


Pobierz ppt "Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasze portrety – pozory a rzeczywistość."

Podobne prezentacje


Reklamy Google