Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kaprysy marcowej pogody Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kaprysy marcowej pogody Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Kaprysy marcowej pogody Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Kaprysy marcowej pogody Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Marzec to miesiąc, w którym kończy się zima i zaczyna wiosna. Jest to miesiąc przełomowy. Pogoda jest wtedy bardzo zmienna. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Często w marcu jest zimno i pada śnieg. To znak, że zima nie chce odejść. Czasem nawet do końca marca jest zimno i mroźno. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Jest takie powiedzenie - W marcu jak w garncu. Oznacza to, że pogoda w marcu jest bardzo zmienna. Zawiera wszystkie składniki – śnieg, mróz, deszcz, słońce. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Tak jak składniki zupy w garnku.

6 Jednocześnie w marcu czasem jest wręcz gorąco. Trudno przewidzieć, jaka będzie pogoda w marcu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 W marcu należy się dobrze ubierać. Łatwo wtedy o przeziębienia. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Ubieraj ciepłą kurtkę, a pod nią noś sweter. Jeśli zrobi się ciepło, będziesz mógł zdjąć sweter i nie spocisz się. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 W marcu bardzo często pada nie tylko śnieg, ale i deszcz. Warto nosić kurtki przeciwdeszczowe, aby nie zmoknąć. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Marzec to bardzo kapryśny miesiąc! Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Kaprysy marcowej pogody Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google