Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podróże. To jest Agata. Ona jest bardzo (energiczna kobieta)……Ona pracuje w biurze (podróż)….Codziennie rozmawia z (klient)…..i planuje (wycieczka pl.)…….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podróże. To jest Agata. Ona jest bardzo (energiczna kobieta)……Ona pracuje w biurze (podróż)….Codziennie rozmawia z (klient)…..i planuje (wycieczka pl.)……."— Zapis prezentacji:

1 podróże

2 To jest Agata. Ona jest bardzo (energiczna kobieta)……Ona pracuje w biurze (podróż)….Codziennie rozmawia z (klient)…..i planuje (wycieczka pl.)…….

3 Ona często marzy o podróżach do (daleki kraj pl)………Ona chce zwiedzić (cały świat)………Od (rok)….ona zbiera pieniądze na (podróż)…….

4 Pierwszy etap podróży Agata spędziła na statku. Z (Gdynia)…..ona podróżowała (statek)……do (Północna Europa)……

5 Podróż zaczęła od (Skandynawia)……Tutaj zwiedziła(Norwegia, Dania, i Szwecja)……. Finlandia ….

6 W Szwecji ona była 3(dzień)……Zwiedziła (stolica)…..i 5( miasteczka)......pod(Sztokholm)… W Sztokholmie rano zawsze szła na(kawa)……i(bułka cynamonowa)……

7 Ze (Sztokholm)……ona poleciała do (Londyn)…….Tam ona miała samolot do (Afryka, Kenia)………

8 W Kenii ona była 2 (miesiąc)…..Ona dużo podróżowała (pociąg)…….

9 Ona pojechała do (Park Narodowy)…..i oglądała(żyrafa, lew, słoń, małpa, lampart, zebra pl.)…….Ona jeździła (rower)…..przez (park)…….

10 Z (Afryka )…..ona poleciała do (Indie)……..

11 W Indiach ….ona zwiedziła (duże miasto pl.)…..i (ważny zabytek)…….

12 Ona poznała(Kumar)……On jest (nauczyciel)…….i uczy w wiejskiej szkole. On studiował w Londynie a potem wrócił do (swój kraj)……On ma (żona)…..i (syn)……

13 Dla (Agata)….podróżowanie (riksza)…… było jej ulubionym momentem podróży.

14 Ona zamieszkała ze (starsza kobieta)….. Ona nazywała się Angarika. Angarika znaczy po hindusku „kwiat”. Kobieta kochała (kwiat pl.)…..Codziennie robiła (herbata)…..z (kwiat)……

15 Agata przez 3 (miesiąc)…….pracowała w szkole…z(Kumar)…….Ona uczyła (geografia)……Mówiła o pracy. w biurze (podróż)……Dzieci bardzo lubiły (Agata)…….

16 Wieczorem Agata zawsze chodziła prać(sukienka, bluzka, spódnica)Tam ona spotykała się z (kobiety)….i dużo rozmawiała o tradycji (region)……

17 Agata poszła na (spektakl)…..Ona ogląda (tradycyjna historia)….o miłość. Agata jest pod (wrażenie)…..Spektakl jest kolorowy i ma (piękna muzyka)….

18 Dziś jest ostatni dzień (Agata)….w Indiach.Żona (Kumar)……robi (pożegnalna kolacja)…….Oni będą jedli(tradycyjna zupa )…z (placki)……Nan

19 Agata wylądowała w Bangkoku.Pojechała z(lotnisko)…..(taksówka)…..do (hotel)……

20 W Tajlandii ona pojechała na(wyspa)……i spędziła tam cały tydzień. Dużo nurkowała w oceanie spała pod (palmy)…i opalała się na plaży.Piła(drink pl.)…..i myślała na temat (następny etap)……(podróż)……

21 Z (Azja)….Agata wróciła do (Europa)…..i zdecydowała się zamieszkać w Toskanii.Tam kupiła (winiarnia)…..i (piękny zamek)….z (oliwny ogród)…….

22 Teraz ona jest bardzo (szczęśliwy człowiek)…Sprzedaje (najlepsze włoskie wino)…….i pisze (książka)….na temat(włoskie sery)…….


Pobierz ppt "Podróże. To jest Agata. Ona jest bardzo (energiczna kobieta)……Ona pracuje w biurze (podróż)….Codziennie rozmawia z (klient)…..i planuje (wycieczka pl.)……."

Podobne prezentacje


Reklamy Google