Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TAIPEI Rewolucyjny wieża w Taipei i forma organiczna jako całość o nazywie Agora Garden Taipei jest najbardziej zaludnionym miastem w Chinach, z 2,7.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TAIPEI Rewolucyjny wieża w Taipei i forma organiczna jako całość o nazywie Agora Garden Taipei jest najbardziej zaludnionym miastem w Chinach, z 2,7."— Zapis prezentacji:

1

2

3 TAIPEI Rewolucyjny wieża w Taipei i forma organiczna jako całość o nazywie Agora Garden Taipei jest najbardziej zaludnionym miastem w Chinach, z 2,7 mln mieszkańców

4 20-piętrowy budynek posiada 40 wysokiej klasy apartamentów, o wymiarach 540 m² każdy, w których nie ma kolumn, podłogi są przezroczyste, są również różne warzywa i owoce, które rosną na zewnątrz i wewnątrz.

5 Woda deszczowa jest przechowywana w zbiornikach przed wykorzystaniem w ogrodach aby nawadniać rośliny, a zużycie energii słonecznej zostało zmniejszone przez zastosowanie paneli słonecznych.

6

7 W przeciwieństwie do nowoczesnego miasta zbudowanego z betonu, szkła i stali wieża Agora Garden pojawia się w miejskim centrum jak zielona skręcona góra.

8 Koncepcja krajobrazu tworzy wiszące ogrody jako lawinę obejmującą cały budynek. Wieża staje się prawdziwym parkiem zaludnionym pionowo, wpisującym się w naturalny krajobraz samego serca miasta!

9

10

11

12

13

14

15 Jaskółcze Gniazdo. Centrum kulturalne zlokalizowane w Taichung na Tajwanie.

16 ASIAN CAIRNS. Projekt dla chińskiego miasta Shenzhen, którego nazwa oznacza "Azjatycki wielki kamień", składający się z kilku wieżowców-farm w kształcie stosów kamieni.

17

18 DRAGONFLY. Gospodarstwo-jak skrzydło ważki, (inner city of New York).

19

20 CORAL REEF. Kompleks, który imituje rafę koralową, pomieści około 1000 domów w Port-au-Prince, Haiti

21 BIONIC ARCH. Wieża w Taichung, Tajwan

22

23

24

25

26 rezydencja bioklimatyczna w Maroku. RED MOON

27 SOLAR DROP. Ten projekt zostanie zrealizowany w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

28

29 KINGS FOREST. Dzielnica, która powstanie w Maroku.

30

31

32

33


Pobierz ppt "TAIPEI Rewolucyjny wieża w Taipei i forma organiczna jako całość o nazywie Agora Garden Taipei jest najbardziej zaludnionym miastem w Chinach, z 2,7."

Podobne prezentacje


Reklamy Google