Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa III a Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2014/2015zabrzmiał. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal, gdzie spotkaliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa III a Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2014/2015zabrzmiał. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal, gdzie spotkaliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Klasa III a Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2014/2015zabrzmiał. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal, gdzie spotkaliśmy się z naszymi Paniami- Mariolą Oram i Bożeną Czerwińską. Poznaliśmy tegoroczny plan zajęć. Przez najbliższe dziesięć miesięcy będziemy razem poznawać wiedzę, pomagać sobie nawzajem, świętować uroczystości.

2 Nasze ulubione zajęcia z chustą Klanza

3 Pierwsza wspólna wycieczka Szukanie jesieni w parku miejskim w Prudniku Uczyliśmy się rozpoznawać drzewa w parku, zbierać liście, kasztany i żołędzie i wspólnie odpocząć w promieniach słońca Zebraliśmy dużo skarbów jesieni


Pobierz ppt "Klasa III a Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2014/2015zabrzmiał. Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal, gdzie spotkaliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google