Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szymon Hajduś Twój kandydat na Przewodniczącego SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szymon Hajduś Twój kandydat na Przewodniczącego SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu."— Zapis prezentacji:

1 Szymon Hajduś Twój kandydat na Przewodniczącego SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu

2 Jestem uczniem klasy II F. Aktywnie angażuję się w życie szkoły – współpracuję z Samorządem Uczniowskim i reprezentuję nasze Gimnazjum w Młodzieżowej Radzie Miasta, dlatego wiem, jakie są potrzeby szkolnej społeczności i co zrobić, by w naszej szkole było jeszcze lepiej.

3 Losowanie,,Szczęśliwego numerka’’ Dni tematyczne (np. Dzień Liczby pi, Dzień Ziemi) Święto sportu ( dzień rozgrywek i rywalizacji sportowych) Konkursy międzyklasowe (np. wystrój klasy, najpiękniejsza choinka, tygodnie zdrowego odżywiania itp.) Tradycyjne Andrzejki, Mikołajki, Walentynki, Dzień Dziecka – impreza kostiumowa Kontynuacja,,Nocy w Gimnazjum’’ Udział w akcjach charytatywnych (np. Góra grosza, WOŚP) Skrzynka zaufania Plebiscyt uczniowski -wybór prymusa szkoły, -wybór najbardziej kreatywnego ucznia Klasy z akcentem (charakterystyczny kolor danej klasy)

4 Spotkania z kulturą - wyjazdy do opery i teatru Pomoc dla schroniska (zbiórki na rzecz zwierzaków),,Debata Oxfordzka”- organizowanie debat oxfordzkich Aktywna praca z Młodzieżową Radą Miejską Współpraca z Centrum Pomocy Dzieciom - Per Corda Kontynuowanie akcji i przedsięwzięć podjętych przez samorząd w zeszłym roku Godnie reprezentować uczniów przed gronem pedagogicznym, Dbać o honor i dobre imię szkoły, Służyć pomocą uczniom, Słuchać Waszych pomysłów i w miarę możliwości wdrażać je w życie naszej szkoły, Rozstrzygać konflikty między uczniami oraz im zapobiegać Zawsze dbać o dobro uczniów i miłą atmosferę w naszej szkole. Będę przewodniczącym otwartym na wszelkie propozycje płynące ze strony Samorządu Szkoły, a także indywidualnych osób.

5 Jestem osobą ambitną, otwartą na nowe doświadczenia, miłą, towarzyską. Prywatnie lubię dobrą muzykę, sport, i ciekawe filmy. Interesuję się naukami ścisłymi i turystyką.

6 Oddaj swój głos na mnie Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub masz jakieś pytania zaczep mnie w szkole lub napisz: https://www.facebook.com/szymon.hajdus


Pobierz ppt "Szymon Hajduś Twój kandydat na Przewodniczącego SU w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Żywcu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google