Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa I B. Kochani Rodzice Życzę Wam, żeby Wam się wszystko dobrze układało w życiu, żebyście długo żyli i żebyście mieli dużo prezentów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa I B. Kochani Rodzice Życzę Wam, żeby Wam się wszystko dobrze układało w życiu, żebyście długo żyli i żebyście mieli dużo prezentów."— Zapis prezentacji:

1 Klasa I B

2 Kochani Rodzice Życzę Wam, żeby Wam się wszystko dobrze układało w życiu, żebyście długo żyli i żebyście mieli dużo prezentów.

3 Kochani Rodzice życzę Wam, żebyście byli zdrowi, żebyście długo żyli i mieli dużo mocy.

4 Kochani Rodzice życzę Wam, żebyście byli szczęśliwi, żebyście się bardzo cieszyli, mieli ładny domek i żebyście kochali swoją rodzinę.

5 Kochani Rodzice żeby Wam się układało w życiu, żebyście byli zdrowi i długo żyli, byli uśmiechnięci i dostali dużo prezentów.

6 Kochani Rodzice wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy i Taty, życzę Wam, żebyście nie chorowali, żeby Wam się układało wszystko w życiu i żebyście mieli dużo kolegów i koleżanek.

7 Kochani Rodzice Życzę Wam, żebyście byli zdrowi, żebyście mieli dużo prezentów i mieli fajną pracę.

8 Kochani Rodzice życzę Wam zdrowia i szczęścia, żebyście mieli dużo prezentów i długo żyli.

9 Kochani Rodzice życzę Wam, żebyście nigdy nie chorowali, żebyście dostawali dużo prezentów, aby Wam się układało w życiu i żebyście mieli fajną pracę.

10 Kochani Rodzice wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy i Taty.

11 Kochani Rodzice życzę Wam dużo zdrowia, dużo prezentów i żebyście mieli dużo kolegów i koleżanek.

12 Kochani Rodzice życzę Wam dużo zdrowia i szczęścia, żebyście mieli fajne życie, mieli dużo prezentów w dzień Mamy i Taty, byli zdrowi i nigdy nie chorowali.

13 Kochani Rodzice chciałbym, żebyście mieli fajne życie, fajną pracę, byli zdrowi i dostawali dużo prezentów.


Pobierz ppt "Klasa I B. Kochani Rodzice Życzę Wam, żeby Wam się wszystko dobrze układało w życiu, żebyście długo żyli i żebyście mieli dużo prezentów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google