Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Teleport Opracowanie: Michał Zych. O urządzeniu Naszym ostatnim odkryciem, które całkowicie przemieni sposób podróżowania po świecie jest ten ultra-nowoczesny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Teleport Opracowanie: Michał Zych. O urządzeniu Naszym ostatnim odkryciem, które całkowicie przemieni sposób podróżowania po świecie jest ten ultra-nowoczesny."— Zapis prezentacji:

1 Teleport Opracowanie: Michał Zych

2 O urządzeniu Naszym ostatnim odkryciem, które całkowicie przemieni sposób podróżowania po świecie jest ten ultra-nowoczesny teleport dzięki któremu będziemy mogli dostać się w błyskawicznym czasie do innego teleportu, który może znajdować się nawet na drugim krańcu naszej planety. Ten wynalazek rozbija nasze ciało na pojedyncze atomy i przesyła je do wcześniej podanych współrzędnych drugiego teleportu, który z powrotem składa nasze ciało w jeden sprawnie działający organizm. Wynalazek jest w 100% bezpieczny poddany wielu badaniom i właśnie dlatego postanowiliśmy rozprowadzać nasz wynalazek na cały świat.

3 Bezpieczeństwo Myslę, że to jest najważniejszy aspekt naszego produktu. Nie dość że gwarantuje najszybszy transport do innego miejsca na świecie to jeszcze ten wynalazek przeszedł wiele testów bezpieczeństwa zdobywając maksymalna liczbę punktów certyfikatów bezpieczeństwa co zapewnia najbezpieczniejszą podróż.

4 Koszty Koszt produkcji jednego teleportu jest niestety drogi (brak dostępności niektórych części sprawia, że należy sprowadzać je z całego świata) lecz pracujemy na tym aby znacząco je obniżyć. Koszt zakupu jednego teleportu wynosi 100 tys. Euro. Nie jest to wygórowana cena jak za tak doskonały produkt który pozwoli nam bezpiecznie podróżować po całym świecie

5 Dostępność urządzenia Planujemy w tym roku wytworzyć około 10 tys. urządzeń i nawiązać współprace z sieciami transportowymi aby umieściły je w swoich usługach i aby z każdego większego miasta zagwarantować możliwość korzystania z tego cudu techniki. W przyszłości planujemy rozłożyć te teleporty w każdym Europejskim mieście i wiekszych miastach innych kontynentów. A w ciągu 10-15 lat planujemy rozłożyc je na cały świat

6 Koniec Dziekuję za obejrzenie mojej prezentacji produktu


Pobierz ppt "Teleport Opracowanie: Michał Zych. O urządzeniu Naszym ostatnim odkryciem, które całkowicie przemieni sposób podróżowania po świecie jest ten ultra-nowoczesny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google