Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1) Ćw. 1 Biografia Ćw. 1 Biografia 2) Cd. Biografia Cd. Biografia 3) Ćw. 2 Reakcja chemiczna Ćw. 2 Reakcja chemiczna 4) Ćw. 3 Lista grupy KrDzTo1012.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1) Ćw. 1 Biografia Ćw. 1 Biografia 2) Cd. Biografia Cd. Biografia 3) Ćw. 2 Reakcja chemiczna Ćw. 2 Reakcja chemiczna 4) Ćw. 3 Lista grupy KrDzTo1012."— Zapis prezentacji:

1

2

3 1) Ćw. 1 Biografia Ćw. 1 Biografia 2) Cd. Biografia Cd. Biografia 3) Ćw. 2 Reakcja chemiczna Ćw. 2 Reakcja chemiczna 4) Ćw. 3 Lista grupy KrDzTo1012 a i b Ćw. 3 Lista grupy KrDzTo1012 a i b 5) Wykres Wykres 6) Ćw. 4 Lista płac Ćw. 4 Lista płac 7) Wykres kołowy Wykres kołowy

4 Moje życie rozpoczęło się 24 maja 1994 roku w Krakowie. Przyszłam na świat w prywatnej klinice pod okiem wspaniałych i wykwalifikowanych medyków. W moich żyłach płynie polsko-hiszpańska krew, bowiem tata pochodzi z pięknej Hiszpanii. Tuz po urodzeniu rodzice zadecydowali o zmianie miejsca zamieszkania. Przeprowadziliśmy się do Warszawy, gdzie zostałam ochrzczona. Dorastałam na przedmieściach cudownego miasta, w którym poznawałam świat i uczyłam się funkcjonować. Niestety z czasem ponownie powróciłam do Krakowa i właśnie tu zaczęłam uczęszczać do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Nie mając problemów z nauka mogłam poświęcać swój czas zabawie i przyjaciołom, których jak każde dziecko miałam bardzo wielu. Ta harmonie w moim zżyciu zaburzyła kolejna przeprowadzka. Przeprowadziłam się do dzielnicy, w której nie mogłam się odnaleźć. Zaprzyjaźnieni już uczniowie nie potrafili mnie zaakceptować i przyjąć do swojego grona. Szczęśliwie dla mnie udało mi się przejść wszelkie próby i poznałam wiele ciekawych osób, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Po ukończeniu podstawówki z wysoka średnia i wieloma wyróżnieniami rodzice wysłali mnie do katolickiej szkoły- Salezjanów. Tam nauczyłam się, ze życie jest najcenniejszym darem, jakim ktokolwiek mogli nas obdarować. Księża i kadra sprawili, iż cieszyłam się z drobnych rzeczy, a co dla mnie najważniejsze zaczęłam pomagać potrzebującym ludziom, którym przesyłałam mnóstwo pozytywnej energii. Zaangażowałam się w wolontariat, zapisałam do Caritasu.

5 Po lekcjach bawiłam się z dziećmi z biednych rodzin i opiekowałam starsza panią. Te wydarzenia dały mi ogromna lekcje i nauczyły pokory. Wraz z zakończeniem gimnazjum przychodzi czas egzaminów. Po ich zdaniu w 2010 roku dostałam się do 13 Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Właśnie tam poznałam ludzi, którzy obecnie są przy mnie. Poznałam tam bowiem moja najlepsza przyjaciółkę oraz najlepszego na świecie chłopaka. Czuje, ze właśnie z tymi osobami mogę podbijać siat i cieszyć się nim. Są dla mnie wszystkim i nigdy z nich nie zrezygnuje. Szkolne lata przebiegały bez większych komplikacji. W 2013 roku nadszedł czas matury... Sumiennie się przygotowywałam. Bałam się, ze nie zdam matematyki, ale moja praca nie poszła na marne i zaliczyłam ja z satysfakcjonującym mnie wynikiem. Po ukończeniu szkoły nadszedł czas wakacji. Udałam się na wycieczkę po Europie. Podróżowałam po Francji, zwiedziłam Paryż oraz Anglie. Po powrocie do kraju nadszedł czas wielkich wyborów, bowiem trzeba było zadecydować na jakie studia chce uczęszczać. Wybrałam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, kierunek towaroznawstwo. Jestem bardzo zadowolona, chociaż właśnie tu przekonałam się, ze życie wcale nie musi być sielanka. Na szczęście ten etap życia jest ciągle w procesie. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.

6

7

8

9 Średnia1 496,81 zł Minimalna1 204,28 zł Maksymalna1 789,35 zł Odchylenie standardowe 188,17

10

11


Pobierz ppt "1) Ćw. 1 Biografia Ćw. 1 Biografia 2) Cd. Biografia Cd. Biografia 3) Ćw. 2 Reakcja chemiczna Ćw. 2 Reakcja chemiczna 4) Ćw. 3 Lista grupy KrDzTo1012."

Podobne prezentacje


Reklamy Google