Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych."— Zapis prezentacji:

1

2 Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. Po wybraniu bazy wybieramy jej ikonę, ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym.Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z. Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych w Bibliotece I CIN PMWSZ w Opolu przez Bazy danych A-Z. Po wybraniu bazy wybieramy jej ikonę, ukaże się komunikat: Hidden Automatic Navigator wraz z danymi do uzupełnienia: wpisujemy User name: nazwisko i imię, Password: hasło zapisane w rejestrze czytelniczym.Hasło można uaktywnić lub zmienić w dowolnej chwili kontaktując się osobiście z pracownikami Biblioteki. Po zalogowaniu, do momentu zamknięcia wyszukiwarki, pozostają Państwo cały czas w obrębie swobodnego dostępu do baz z listy A-Z.

3 IBUK LIBRA.pl – elektroniczny, bezpłatny dla studentów PMWSZ i wykładowców dostęp do wybranych publikacji IBUK LIBRA.pl to pierwsza w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim Platforma IBUK LIBRA.pl pozwala czytać wybrane książki oraz drukować do 20% każdej z nich IBUK LIBRA.pl – elektroniczny, bezpłatny dla studentów PMWSZ i wykładowców dostęp do wybranych publikacji IBUK LIBRA.pl to pierwsza w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim Platforma IBUK LIBRA.pl pozwala czytać wybrane książki oraz drukować do 20% każdej z nich

4

5

6

7

8 Niemożliwe – poproś o pomoc bibliotekarza

9


Pobierz ppt "Biblioteka oferuje dostęp do posiadanych przez nią baz z komputerów domowych lub innych spoza Uczelni dla wszystkich uprawnionych czytelników zarejestrowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google