Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak skutecznie pracować w biznesie Forever?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak skutecznie pracować w biznesie Forever?"— Zapis prezentacji:

1 Jak skutecznie pracować w biznesie Forever?

2 Dla kogo jest to szkolenie?
Dla tych, którzy chcą pracować w biznesie Forever, zarabiać takie pieniądze o jakich marzą i realizować kolejno swoje cele. Dla tych, którzy chcą pracować ale nie wiedzą do końca jak to zrobić. Dla tych, którzy chcą być odnoszącymi sukcesy networkowcami i żyć na wysokim poziomie tylko z biznesu Forever.

3 Dla kogo to szkolenie nie jest?
Dla tych, którzy jeszcze nie są gotowi na systematyczną i zaplanowaną pracę. Dla tych, którzy traktują Forever wyłącznie jako źródło doskonałych produktów dla zdrowia i urody, Dla tych, którzy nie mają ambitnych celów oraz marzeń i dlatego nie potrzebują większych pieniędzy lub osiągnięć.

4 Co to znaczy pracować skutecznie?
Pracować skutecznie to zbliżać się do osiągnięcia zamierzonego celu. Skuteczna praca daje pozytywne znaczące efekty / rezultaty. „Działanie skuteczne to takie, które w jakimś stopniu prowadzi do skutku zamierzonego jako cel. Miarą skuteczności jest tylko stopień zbliżenia się do tego celu”.

5 Jakie działanie jest skuteczne?
Jeżeli wiesz co robić i robisz to wystarczająco często jest bardzo duża szansa, że osiągniesz zamierzony sukces. Zrozumienie wielkiej potęgi wykonywania pracy ponad przeciętnie ze stałą regularnością jest kluczem do skutecznej pracy i sukcesu w Biznesie Forever.

6 Od czego zależy mój sukces?
Nikt inny nie jest odpowiedzialny za mój sukces lub porażkę. Nie ma nikogo kto zrobi za mnie ten biznes. Zrobię to sam albo mój biznes Forever upadnie.

7 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25%

8 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty

9 Nowe kontakty Rób każdego dnia nowe kontakty z nowymi ludźmi.
Zacznij od zrobienia Listy Kontaktów. Napisz na niej nazwiska wszystkich ludzi o których wiesz, że używają pasty do zębów, mydła, dezodorantu czy kremu. Napisz nazwiska wszystkich osób o których wiesz, że potrzebują zarabiać pieniądze lub muszą zarabiać pieniądze. Wszystkie te osoby są potencjalnymi kandydatami do Twojego biznesu Forever.

10 Nowe kontakty c.d. Nie selekcjonuj i nie odrzucaj nikogo.
Każdy z listy może stać się: Dystrybutorem (Twoim partnerem Biznesowym), Klientem kupującym produkty, Osobą polecającą innych. Każdy napotkany człowiek może być potencjalnym kandydatem do rozmowy. Każda sytuacja jest dobra do nawiązania znajomości ale nie każda do zrobienia prezentacji biznesowej.

11 Nowe kontakty c.d. Czy jesteś otwarty na nowe możliwości finansowe? Czy jesteś otwarty na nowy odnoszący sukcesy biznes? Dlaczego nie używasz jeszcze produktów Forever? Odp. Bo ich nie znam. Czy chciałbyś mieć regularnie dodatkowe pieniądze co miesiąc? Pamiętaj, że w ofercie Forever na pierwszym miejscu jest dodatkowa praca i zarabianie pieniędzy dlatego proponuj to jako bardzo ciekawy i nowoczesny biznes.

12 Nowe kontakty c.d. Powiedz mi, czy jeśli byłby konkretny, sensowny temat, wchodziłyby w grę właściwe pieniądze, mógłbyś to dopasować do obecnego zajęcia i nie zajmowałoby to dużo czasu to powiedz mi czy znalazłbyś chwilę żeby się temu przyjrzeć? - Tak ale co by to było? - Czy słyszałeś o FLP? - Nie! - Właśnie dlatego musimy się spotkać. Mam przed sobą kalendarz więc powiedz mi proszę kiedy możemy się spotkać?

13 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty Dzielenie się

14 Dzielenie się produktami.
Ponieważ 95% ludzi nie lubi sprzedawać i boi się tego, oraz kojarzy się to im z naciskaniem, przekonywaniem i bólem dlatego lepiej używać jest określenia dzielenie się produktami. Nasz sposób polecania produktów znajomym jest faktycznie dzieleniem się czymś bardzo osobistym i sprawdzonym.

15 Dzielenie się produktami.
Dziel się codziennie produktami, bo produkty są najlepszą reklamą Forever. Sukces Forever przez ostatnie 34 lata jest tak wielki ponieważ stoją za nim doskonałe produkty. Forever osiągnął taki sukces (10 mln. dystrybutorów również) ponieważ wszyscy używają produkty a te mogą przynieść ulgę. Produkty nie działają lepiej gdy się o nich mówi tylko gdy się otworzy i próbuje.

16 Dzielenie się produktami.
Naszą misją jest sprzedawać produkty i na tym zarabiać. Ważne jest aby jak najwięcej produktów „podzielić” (sprzedać) pośród innych bo to jest nasza najlepsza reklama dla tego biznesu. Jeżeli ktoś mówi nie to znaczy nie teraz i nie nalegamy, nie przekonujemy i nie spieramy się tylko idziemy dalej do następnej osoby

17 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty Dzielenie się Sponsoring

18 Sponsoring Sponsorowanie – to zdobywanie codziennie jak najwięcej ludzi do biznesu Wzrost jest możliwy tylko przez nowe osoby. Poprzez nowych klientów i nowych partnerów biznesowych. Dlatego sponsorujemy do biznesu tych z którymi chcemy razem pracować. Zapraszaj do biznesu lepszych od siebie. Sponsoruj klientów używających produkty ale koncentruj się na zapraszaniu ludzi do biznesu.

19 Sponsorowanie – szukanie liderów
TY

20 System pracy minimum 4cc
Dzielenie się produktami Sponsorowanie dystrybutorów Używanie produktów Entuzjazm Stabilność Rozwój WHITE BOARD Explain case credit value 4cc – Wypracowanie nawyku sukcesu

21 System pracy minimum 4cc
Co wchodzi w skład aktywności 4cc? punkty za zakupione osobiście produkty, Używanie własne Dzielenie się (sprzedaż znajomym) punkty od produktów zakupionych przez Twoich Nowych Dystrybutorów zasponsorowanych w danym miesiącu, punkty od produktów zakupionych przez Twoich istniejących wcześniej Nowych Dystrybutorów,

22 System pracy minimum 4cc
Zaplanuj ile cc chcesz robić każdego tygodnia i przełóż to na spotkania. Na przykład baza minimum. Tydzień 1 Tydzień 2 Tydzień 3 Tydzień 4 I I I I I 1cc 1cc 1cc 1cc Wykorzystaj świetne narzędzie do osiągania 4cc jakim jest TOF – bestseler. Traktuj realizacje 4cc jako zakres Twoich obowiązków w pracy z FLP.

23 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 1 2cc 2cc As. Sup. Razem 4cc Grupa = 2cc

24 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 2 2cc 2cc 2cc 2cc As.Sup. Grupa = 2cc Razem 8cc Grupa = 4cc

25 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 3 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc As.Sup. Grupa = 2cc Grupa = 4cc Razem 14cc Grupa = 8cc

26 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 4 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc Grupa = 2cc Supervisor Grupa = 4cc 2cc Grupa = 8cc Razem 30cc Grupa = 16cc

27 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 5 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc Grupa = 2cc 2cc 2cc Grupa = 4cc As. Manager Grupa = 8cc 2cc 2cc Razem 62cc Grupa = 16cc Grupa = 32cc

28 Efekty pracy według planu 4cc
Miesiąc 6 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc Grupa = 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc 2cc Grupa = 4cc 2cc 2cc 2cc Grupa = 8cc 2cc 2cc Grupa = 8cc Manager Grupa = 16cc Grupa = 16cc Grupa = 16cc 2cc 2cc Grupa = 32cc Grupa = 32cc 2cc 2cc Razem 126 cc Grupa = 64cc Grupa = 64cc Grupa = 64cc Grupa = 64cc

29 Efekty pracy według planu 4cc
Dochody managera w szóstym miesiącu Marża ze sprzedaży 1023 Nowi dystrybutorzy As. Sup. Supervisor As. Manager Razem 3400

30 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty Doświadczenie Dzielenie się Sponsoring

31 Doświadczenie Doświadczenie – jest miarą jakości Waszego biznesu.
Proś każdego o pozytywną lub negatywną opinię o produktach Forever. Proś każdego o pozytywną lub negatywną opinię o biznesie Forever. Usłyszane opinie niech posłużą do ciągłego poprawiania skuteczności Waszych spotkań. Jeżeli robisz wszystkie 3 obszary i masz rezultaty, to z doświadczenia wynika że ciągle wracasz do pierwszego czyli do kontaktów.

32 Doświadczenie Doświadczenie – jest sumą posiadanej wiedzy i umiejętności. Dlatego zdobywamy doświadczenie również poprzez samokształcenie, czytanie książek, oglądanie filmów szkoleniowych, udział w szkoleniach i seminariach itp. Chcesz więcej zarabiać – musisz się więcej uczyć i być bardziej skutecznym w codziennej pracy.

33 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty Doświadczenie Dzielenie się Sponsoring

34 Cztery filary Biznesu Forever.
25% 25% 25% 25% Nowe Kontakty Doświadczenie Dzielenie się Sponsoring

35 Podsumowanie Biznes Forever jest bez wątpienia najłatwiejszym biznesem jaki istnieje. Jest to najłatwiejszy sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy oraz nowych perspektyw i pokierowania swojego życia tam gdzie pragniesz.

36 Podsumowanie Ten biznes stoi na 4 nogach/podstawach czyli nie może się przewrócić – jest stabilny. Na każdą z nich przypada 25% mojego czasu. Najważniejsze jest obrać odpowiednią drogę i się na niej maksymalnie koncentrować. Koncentracja jest podstawą sukcesu, i zapewnia duplikację. Ciągle robimy to samo a ludzie naśladują.


Pobierz ppt "Jak skutecznie pracować w biznesie Forever?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google