Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RUCH Klucz do prawidłowego rozwoju dziecka to połączenie tych trzech elementów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RUCH Klucz do prawidłowego rozwoju dziecka to połączenie tych trzech elementów."— Zapis prezentacji:

1

2 RUCH

3

4

5 Klucz do prawidłowego rozwoju dziecka to połączenie tych trzech elementów.

6 Wiecie Państwo, że nauka poznania świata przez zabawę jest najszybciej przyswajana i akceptowana przez dzieci. Forma w jakiej będziemy prowadzili poszczególne zajęcia będzie dopasowana do potrzeb rozwojowych Państwa dzieci. Nie tylko mając na uwadze wiek ale również indywidualne potrzeby każdego uczestnika zajęć.

7 Psychologia, pedagogika, psychoterapia, socjologia, ekonomia, zasoby osobiste oraz zdrowie publiczne. To są nasze kompetencje, które pozwoliły stworzyć cykl autorskich programów skupiających się głównie na rozwoju i odkrywaniu swojego potencjału.

8 Każdy człowiek od urodzenia dąży do pewnego celu. Tylko część z nas świadomie wybiera kierunek w jakim podąża. Dlaczego tak jest ? Wędrówka przez życie przypomina wspinanie się po górach. Na pewno przyjemniej byłoby iść po miękko wyłożonej tkaninie ale w życiu tak nie jest. Tak naprawdę chodzi o to żeby wchodząc na tą górę mieć wygodne buty. Te pierwsze buty dają nam nasi rodzice i to Państwo możecie wybrać w jakich butach ma rozpocząć swoją wędrówkę Wasze dziecko.

9 Naszą misją jest aby Państwa dzieci wykorzystały drzemiący w nich potencjał i nie miały problemu z wyborem właściwego dla nich kierunku. Pierwsze buty szybko się zużywają i pozostaje pytanie co dalej ?

10 A co z problemami ???

11 Z nadpobudliwością u dzieci, z dziećmi wycofanymi nie wierzącymi w swoje siły.

12 Skupiając się na rozwoju nie pomijamy sfer problemowych przeformułujemy je razem z Państwem i nauczymy jak pracować z posiadanymi zasobami.

13 Nasze zajęcia dedykowane są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym oraz dorosłych. Przygotowaliśmy różne bloki czasowe i tematyczne uzależnione od faz rozwojowych dzieci. Z maluchami poszukamy wiedzy za pomocą zabawy i wyobraźni. Będziemy pracować w oparciu o bajki terapeutyczne, smaki barwy i faktury, dzieci poznają również kraje, miasta i zawody. Z troszkę starszymi popracujemy nad sztuką autoprezentacji, poznawaniem oraz umiejętnością kontroli własnych emocji, radzeniem sobie z pracą w grupie.

14 W programie mamy również: czwartkowe psychologiczne pogaduchy przy kawie warsztaty szkolenia treningi motywacyjne noce tematyczne dla dzieci sylwester dla malucha

15 Siedziba energicznych powstała od podstaw z myślą o jak największym komforcie uczestników zajęć. Nasza sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, dbając o bezpieczeństwo Państwa dzieci obiekt będzie monitorowany.

16 Ważne dla nas jest nie tylko uczestnictwo w zajęciach ale również różne formy aktywnego spędzania czasu poza nimi. Dla wszystkich członków my|energiczni będą organizowane: eventy ogniska wieczory filmowe.

17 Każdy uczestnik na rozpoczęcie otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych. Na zakończenie cyklu zajęć certyfikat.

18 Podążając za myślą Alberta Einsteina : „wszyscy jesteśmy geniuszami ale jeśli oceniasz rybę po jej zdolności wspinania się na drzewa to całe życie będzie myślała, że jest głupia”

19


Pobierz ppt "RUCH Klucz do prawidłowego rozwoju dziecka to połączenie tych trzech elementów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google