Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KILKA UWAG NA TEMAT NIEKTÓRYCH PREZENTACJI PPS Często otrzymuję e-maile – prezentacje, z przesłaniem religinjym, duchowym…

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KILKA UWAG NA TEMAT NIEKTÓRYCH PREZENTACJI PPS Często otrzymuję e-maile – prezentacje, z przesłaniem religinjym, duchowym…"— Zapis prezentacji:

1

2 KILKA UWAG NA TEMAT NIEKTÓRYCH PREZENTACJI PPS

3 Często otrzymuję e-maile – prezentacje, z przesłaniem religinjym, duchowym…

4 Bardzo ciekawe, pouczające i zachęcające do zadumy, refleksji, a często także do zmiany swego życia w oparciu o Ewangelię…

5 Nie kończą się jednak zachętą ku lepszemu życiu… Kończą się… strachem i trwogą…

6 Kończą się przestrogą dla tych, którzy nie prześlą dalej tych prezentacji: brakiem szczęścia, chorobą i innymi, wymyślonymi zagrożeniami.

7 Ale Ten, na którego się powołują Ci autorzy, powiedział: „Nie tak będzie między Wami” oraz „Miłujcie się wzajemnie, jak Ja Was umiłowałem”, a także: „Po owocach ich poznacie”

8

9 Żadna choroba, żaden strach, a raczej przeciwnie: radość, pokój i miłość będą Twoim udziałem i to nie dlatego, że wyślesz, bądź nie wyślesz maila – ale dlatego, że cieszysz się życiem i żyjesz zgodnie ze swym sumieniem.

10 Zatem: jeśli jesteś wierzący, ufaj Bogu, jeśli w życiu kierujesz się sumieniem, żyj tak dalej. Pamiętaj: Twoje życie nie zależy od jakiegoś maila – wysłanego, bądź nie.

11 Tę prezentację możesz przesłać, a możesz jej nie wysyłać nikomu. W każdym razie, cokolwiek zdecydujesz, nic Ci się nie stanie… KONIEC Wojtek (Adalberto)


Pobierz ppt "KILKA UWAG NA TEMAT NIEKTÓRYCH PREZENTACJI PPS Często otrzymuję e-maile – prezentacje, z przesłaniem religinjym, duchowym…"

Podobne prezentacje


Reklamy Google