Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dawny panel logowania www.dziennik.librus.pl Obecny panel logowania www.synergia.librus.pl  

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dawny panel logowania www.dziennik.librus.pl Obecny panel logowania www.synergia.librus.pl  "— Zapis prezentacji:

1

2

3 Dawny panel logowania www.dziennik.librus.pl Obecny panel logowania www.synergia.librus.pl  

4

5

6

7  Nowoczesny Rodzic, który uczestniczy aktywnie w wychowaniu i edukacji swojego dziecka, potrzebuje bieżących danych o jego postępach w nauce oraz stałego kontaktu ze szkołą, by móc wymieniać się z nią istotnymi informacjami.  Rodzic otrzymuje możliwość bieżącej kontroli ocen i frekwencji swojego dziecka, w tym m.in. informację o dacie wystawienia oceny, jej kategorii, wadze w liczeniu średniej oraz o tym, który Nauczyciel dany stopień wystawił.  Rozwiązanie zapewnia także sprawną komunikację ze szkołą za pośrednictwem wiadomości z opcją automatycznego potwierdzenia odbioru, które wysyłane są bezpośrednio w LIBRUS Synergia. Dzięki temu kontakt ze szkołą nie ogranicza się tylko do kilku wywiadówek, ale przybiera formę systematycznej, bezpośredniej i dwustronnej komunikacji na linii dom-szkoła.

8

9

10

11

12 Plan na dziś i jutro Klikając na + w tym miejscu można połączyć konta rodzeństwa Ilość ocen z danego przedmiotu oraz oznaczenie, że pojawiła się nowa konfiguracja

13

14

15

16

17 Kamilla Wieczorek  zsppwasowo@gmail.com  61 44 72 977


Pobierz ppt "Dawny panel logowania www.dziennik.librus.pl Obecny panel logowania www.synergia.librus.pl  "

Podobne prezentacje


Reklamy Google