Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

By zaoszczędzić czasu, zaloguj się na stronie Dawny panel logowania Obecny panel logowania

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "By zaoszczędzić czasu, zaloguj się na stronie Dawny panel logowania Obecny panel logowania"— Zapis prezentacji:

1

2

3 By zaoszczędzić czasu, zaloguj się na stronie www.synergia.librus.pl
Dawny panel logowania Obecny panel logowania

4 Tutaj wpisz login i hasło, które otrzymałeś od administratora.
Pamiętaj, że przy pierwszym zalogowaniu system będzie wymagać zmiany hasła, składające się z 8 znaków- mała litera, wielka litera i cyfra.

5 Co daje e-Dziennik wraz z Synergią?

6

7 Nowoczesny Rodzic, który uczestniczy aktywnie w wychowaniu i edukacji swojego dziecka, potrzebuje bieżących danych o jego postępach w nauce oraz stałego kontaktu ze szkołą, by móc wymieniać się z nią istotnymi informacjami. Rodzic otrzymuje możliwość bieżącej kontroli ocen i frekwencji swojego dziecka, w tym m.in. informację o dacie wystawienia oceny, jej kategorii, wadze w liczeniu średniej oraz o tym, który Nauczyciel dany stopień wystawił. Rozwiązanie zapewnia także sprawną komunikację ze szkołą za pośrednictwem wiadomości z opcją automatycznego potwierdzenia odbioru, które wysyłane są bezpośrednio w LIBRUS Synergia. Dzięki temu kontakt ze szkołą nie ogranicza się tylko do kilku wywiadówek, ale przybiera formę systematycznej, bezpośredniej i dwustronnej komunikacji na linii dom-szkoła.

8

9

10

11

12 Klikając na + w tym miejscu można połączyć konta rodzeństwa
Aplikacja Klikając na + w tym miejscu można połączyć konta rodzeństwa Ilość ocen z danego przedmiotu oraz oznaczenie, że pojawiła się nowa konfiguracja Plan na dziś i jutro

13

14

15

16

17 Dziękuję za uwagę! Kamilla Wieczorek . zsppwasowo@gmail.com
'


Pobierz ppt "By zaoszczędzić czasu, zaloguj się na stronie Dawny panel logowania Obecny panel logowania"

Podobne prezentacje


Reklamy Google