Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W ramach projektu Nasza Łódź spotykaliśmy się 22 maja z Panią Joanną Ufnalską z Departamentu Gier, która przybliżyła nam grę terenową typu quest.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W ramach projektu Nasza Łódź spotykaliśmy się 22 maja z Panią Joanną Ufnalską z Departamentu Gier, która przybliżyła nam grę terenową typu quest."— Zapis prezentacji:

1

2 W ramach projektu Nasza Łódź spotykaliśmy się 22 maja z Panią Joanną Ufnalską z Departamentu Gier, która przybliżyła nam grę terenową typu quest.

3 W czasie tego spotkania uzgodniliśmy,iż nasz projekt będzie obejmować Łódź Fabryczną, lecz do końca nie byliśmy pewni głównego założenia gry.

4 Po długim czasie szukania informacji oraz kartkowania historii Łodzi zdecydowaliśmy, że skupimy się na łódzkich fabrykantach, a dokładniej na Ludwiku Geyerze, który był właścicielem pierwszej fabryki włókienniczej o napędzie parowym w Królestwie Polskim.

5

6 P rzyświecającym nam pomysłem było stworzenie gry, która będzie prowadzić uczestnika zabawy po dawnych budynkach rodziny Geyerów, które są stosunkowo blisko siebie.

7

8 Maj ą c gotow ą list ę budynków oraz ich lokalizacj ę 29 maja wyruszyli ś my w teren. Podczas wyj ś cia stworzyli ś my tras ę jak ą przemierza ć b ę dzie gracz oraz notatki, które pomog ł y nam wymy ś la ć zagadki.

9 Po powrocie do domów zdecydowaliśmy o równym podziale pracy. Mariola, której przychodzi z łatwością tworzenie rymów zajęła się napisaniem głównego tekstu questu, Kamil razem z Klaudią podjęli się wymyślaniem zagadek oraz tekstu wprowadzającego, Sandra natomiast zajęła się organizacją wraz z oprawą graficzną całego projektu.

10

11 Szpital św. Aleksandra Szkoła fundacji Geyerów Willa Emila Geyera Willa Ryszarda Geyera Dom zabaw Geyera Willa Eugeniusza Geyera Dworek Ludwika Geyera Biała Fabryka Geyera

12

13

14

15

16 Dubiel Mariola Konieczna Sandra Słubik Kamil Wójcik Klaudia XLVII LO


Pobierz ppt "W ramach projektu Nasza Łódź spotykaliśmy się 22 maja z Panią Joanną Ufnalską z Departamentu Gier, która przybliżyła nam grę terenową typu quest."

Podobne prezentacje


Reklamy Google