Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sportowcy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sportowcy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Sportowcy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Sportowcy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Zima to pora roku, gdy siedzimy w ciepłym domu i czekamy na wiosnę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nieprawda! Zimą można uprawiać wiele ciekawych sportów i spędzać czas na świeżym powietrzu.

4 W Polsce mamy wielu wspaniałych sportowców, którzy uprawiają sporty zimowe. Chcesz zostać jednym z nich? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 To jest Adam Małysz. To najsłynniejszy polski skoczek. Skacze on na nartach ze skoczni. Zdobył wiele ważnych nagród, w tym Kryształową Kulę. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 W Polsce jest wielu dobrych skoczków. Wygrywają oni ważne, międzynarodowe zawody. Są to na przykład Kamil Stoch lub Piotr Żyła. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Ciekawym sportem, który możecie uprawiać jest narciarstwo. Możecie zjeżdżać na nartach z góry. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Możecie też uprawiać biegi narciarskie, czyli jeździć na nartach po płaskiej powierzchni.

8 To Justyna Kowalczyk. Uprawia ona narciarstwo biegowe. Kilka razy zdobyła puchar świata oraz zdobyła medale na olimpiadzie. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Jest wiele innych sportów zimowych, które możecie uprawiać. Spróbujcie jazdy na łyżwach, to wspaniała zabawa. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Może spodoba się wam saneczkarstwo?

10 Może któreś z was będzie w przyszłości tak sławne jak Adam Małysz lub Justyna Kowalczyk? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Sportowcy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google