Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MURARZ - TYNKARZ. MURARZ - TYNKARZ TO FACHOWIEC OD ŚCIAN, ŚCIANEK I MURÓW ALE ZNA SIĘ RÓWNIEŻ NA ROBOTACH OGÓLNOBUDOWLANYCH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MURARZ - TYNKARZ. MURARZ - TYNKARZ TO FACHOWIEC OD ŚCIAN, ŚCIANEK I MURÓW ALE ZNA SIĘ RÓWNIEŻ NA ROBOTACH OGÓLNOBUDOWLANYCH."— Zapis prezentacji:

1 MURARZ - TYNKARZ

2 MURARZ - TYNKARZ TO FACHOWIEC OD ŚCIAN, ŚCIANEK I MURÓW ALE ZNA SIĘ RÓWNIEŻ NA ROBOTACH OGÓLNOBUDOWLANYCH

3 CZAS NAUKI NAUKA TRWA 3 LATA

4 MURARZ - TYNKARZ UCZY SIĘ: o materiałach budowlanych, o elementach budowli, o sposobach i metodach pracy na budowie, o bezpieczeństwie i higienie pracy budowlańca, o dokumentacji technicznej – rysunku zawodowym. A na praktycznej nauce zawodu: wykonuje prace wykończeniowe z zakresu budownictwa ogólnego, obsługuje maszyny i urządzenia do prac wykończeniowych w budownictwie, stawia ściany, ścianki i mury przygotowuje podłoże do kładzenia materiałów ściennych oraz kładzie okleiny ścienne.

5 DZIAŁANIA PODCZAS PRAKTYK

6 ZATRUDNIENIE ZNAJDZIE W :  przedsiębiorstwach budowlanych,  przedsiębiorstwach prowadzących usługi remontowo-budowlane,  zakładach rzemieślniczych.

7 ZSZ NR 13 WROCŁAW TWOJĄ SZANSĄ NA SUKCES…


Pobierz ppt "MURARZ - TYNKARZ. MURARZ - TYNKARZ TO FACHOWIEC OD ŚCIAN, ŚCIANEK I MURÓW ALE ZNA SIĘ RÓWNIEŻ NA ROBOTACH OGÓLNOBUDOWLANYCH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google