Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lasy Polski: Co w lesie piszczy. Sesja Ekologiczna 2015 w ZSO w Brwinowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lasy Polski: Co w lesie piszczy. Sesja Ekologiczna 2015 w ZSO w Brwinowie."— Zapis prezentacji:

1 Lasy Polski: Co w lesie piszczy. Sesja Ekologiczna 2015 w ZSO w Brwinowie

2 Kategoria: Wiersz Wyszukujemy młodych artystów, wrażliwych na piękno puszczy i doskonale rymujących JURY: Monika Karbarczyk redaktorka współtworząca i prowadząca portal Babyonline.pl. Uwielbia biegać, jeździć na rowerze i chodzić po górach.

3

4 I miejsce A. Święch, Gim. nr 2 w Brwinowie, „Elegia do Kampinosu”. Uzasadnienie: za zawarcie w 22 wersach kilkuset lat historii Puszczy Kampinoskiej. Za prostotę, w której tkwi siła tego utworu. Absolutnie najlepszy ze zgłoszonych wierszy.

5 II miejsce A. Jakubowska, Gim. w Żółwinie, „...". Uzasadnienie: za bardzo pozytywny przekaz, za zachwyt nad przyrodą. Za to, że czytając strofy tego wiersza, „czuć zapach konwalii i dzikiej róży"

6 III miejsce K. Kozłowska, Gim. nr 1 w Brwinowie, „Nocny spacer po Puszczy Kampinoskiej". Uzasadnienie: za możliwość spacerowania po puszczy nocą. I za umiejętność opisania słowami ciszy...

7 Wyróżnienie D. Topoła, Gim. w Otrębusach, „W leśnym mateczniku". Uzasadnienie: za zabranie nas na wyjątkowy spacer po puszczy. Za ciekawe porównania.


Pobierz ppt "Lasy Polski: Co w lesie piszczy. Sesja Ekologiczna 2015 w ZSO w Brwinowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google