Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To jest lotnisko w Gdańsku. To jest Ola. Ona jest (Polka)…..i ona jest…… Ona lubi (kawa, z, mleko, cukier)……. Ona interesuje się(historia, geografia)…….

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To jest lotnisko w Gdańsku. To jest Ola. Ona jest (Polka)…..i ona jest…… Ona lubi (kawa, z, mleko, cukier)……. Ona interesuje się(historia, geografia)……."— Zapis prezentacji:

1 To jest lotnisko w Gdańsku

2 To jest Ola. Ona jest (Polka)…..i ona jest…… Ona lubi (kawa, z, mleko, cukier)……. Ona interesuje się(historia, geografia)……. Ona studiowała (filologia angielska)…….. Ola jest (ładna, zgrabna kobieta)…….. Ona ma w domu…..(czarny kot i biały pies)…. Ola kocha(Tomek)……..

3 To jest Tomek. On jest (Polak)…. Tomek pracuje na lotnisku. On kocha (Ola)…….ale on nigdy nie mówił, że kocha. On jest nieśmiały.

4 To jest Nuno. On jest (Portugalczyk) ………… On jest (biznesmen)….i pracuje w Gdańsku. On ciągle lata(samolot)…….. On kocha (praca)……….

5 To jest Anna. Ona jest (Francuzka)…. Ona pracuje z Nuno. Ona też lubi(praca)……ona chce mieć (rodzina)…… Ona pasjonuje się(francuskie wina)…….. Ona chce mieć(winiarnia)…………..

6 To jest Mateusz. On jest (znany chirurg plastyczny)…. On leci na sympozjum do Rzymu. On wczoraj operował (znana polska aktorka)…….. Ona zmieniała (nos, usta)…….i………..

7 To jest Kate. Ona jest (Anglielka)......ona odwiedzała (chłopak)…..Oni są(para)…….Jej chłopak nazywa się Damian. On jest (barman)…….Kate jest(studentka)……..Oni planują(ślub)……..Teraz Kate leci do Rzymu na (uniwersytet)……..

8 To jest Damian. On żegna (dziewczyna)……… On mieszka nad (morze)…..On interesuje się (sport)………..

9 To jest Wanda. Ona zawsze spóźnia się. Ona nie jest punktualna. Ona jest(polityk)…………….. Ona ma (rodzina)……w Rzymie. Jej mąż jest( konsul) …..w Watykanie.

10 To jest pilot Adam. On jest(Polak)….. On interesuje się (muzyka rockowa )….. On lubi jeść (czekolada)………… On lubi czytać( książki kryminalne)………

11 Oni za 10 minut oni startują Oni czekają na (Wanda)……


Pobierz ppt "To jest lotnisko w Gdańsku. To jest Ola. Ona jest (Polka)…..i ona jest…… Ona lubi (kawa, z, mleko, cukier)……. Ona interesuje się(historia, geografia)……."

Podobne prezentacje


Reklamy Google