Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ALEKSANDER KŁODNICKI Koło TIK W zajęciach uczestniczy 15 uczniów, rozwijających swoje zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ALEKSANDER KŁODNICKI Koło TIK W zajęciach uczestniczy 15 uczniów, rozwijających swoje zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii."— Zapis prezentacji:

1 ALEKSANDER KŁODNICKI Koło TIK W zajęciach uczestniczy 15 uczniów, rozwijających swoje zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii.

2 Koło TIK Uczniowie realizujący program zajęć pozalekcyjnych z technologii informacyjnej, zapoznają się z rodzajami tworzenia i edycji w programach Microsoft Office Word i Microsoft Office PowerPoint. Rozwijają swoje zainteresowania dotyczące tworzenia i prezentacji zdjęć i slajdów.

3 Koło TIK Uczą się wykorzystywać komputer do pracy indywidualnej i w grupach. Polega to między innymi na poszukiwaniu wiadomości i zdjęć w Internecie, edycji wiadomości na potrzeby zajęć. Zajęcia prowadzone są metodami wymagającymi od dziecka kreatywności i samodzielności. Stopień trudności ćwiczeń jest dostosowany do indywidualnych możliwości każdego ucznia. Poprzez udział w zajęciach, dzieci zapoznały się z możliwościami edytowania podstawowych programów komputerowych.


Pobierz ppt "ALEKSANDER KŁODNICKI Koło TIK W zajęciach uczestniczy 15 uczniów, rozwijających swoje zainteresowania w obszarze nowoczesnych technologii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google