Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SOLE System jest to system dzięki któremu możemy zmieniać typ podeszwy przystosowując ją do aktualnych warunków na boisku. Sole System łączy ze sobą dwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SOLE System jest to system dzięki któremu możemy zmieniać typ podeszwy przystosowując ją do aktualnych warunków na boisku. Sole System łączy ze sobą dwa."— Zapis prezentacji:

1

2 SOLE System jest to system dzięki któremu możemy zmieniać typ podeszwy przystosowując ją do aktualnych warunków na boisku. Sole System łączy ze sobą dwa typy podeszwy: -FG - Firm Ground, czyli buty na twarde nawierzchnie = lanki, -SG - Soft Ground, obuwie na miękkie nawierzchnie = wkręty,

3 Produkcja systemu będzie zarezerwowana dla firmy, która wygra przetarg. Firmy produkujące buty piłkarskie na zlecenie zawodnika lub dla własnych wymogów. System wraz z zamontowaniem w podeszwie buta będzie kosztował 200 zł.

4 NR telefonu: 883390146 E-mail: solesystem@wp.plsolesystem@wp.pl Adres: Kraków, ul. Wygnańców 23

5 Nie bądź zaskoczony przez warunki atmosferyczne. Bądź przygotowany na każdą pogodę. Bądź szybki w każdych warunkach. Be fast as Sole System!


Pobierz ppt "SOLE System jest to system dzięki któremu możemy zmieniać typ podeszwy przystosowując ją do aktualnych warunków na boisku. Sole System łączy ze sobą dwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google