Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU."— Zapis prezentacji:

1 PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU

2 PODNOŚNIKHYDRAULICZNY

3 Podnośnik hydrauliczny Podnośnik hydrauliczny Podnośnik hydrauliczny to urządzenie, które głównie stosuje się do podnoszenia ciężkich ciężarów. Działa ono na zasadzie prasy hydraulicznej. Opiera się na prawie Pascala.

4 Prawo Pascala Prawo Pascala ● Jeżeli na płyn, ciecz lub gaz w zbiorniku zamkniętym wywierane jest ciśnienie zewnętrzne, to ciśnienie wewnątrz zbiornika jest wszędzie jednakowe i równe ciśnieniu zewnętrznemu.

5 Ramie podnośnika hydraulicznego Ramie podnośnika hydraulicznego Działa na strzykawki napełnione wodą. Gdy wciskamy strzykawkę przy dźwigni, druga strzykawka zaczyna się ruszać.

6 MOJA KONSTRUKCJA PODSTAWA Podstawa jest wykonana ze sklejki, do której jest przymocowane ramię i dźwignie. Dźwignie Podstawa Ramienia

7 DŹWIGNIE Znajdują się między pięcioma klockami. Każda z nich porusza innym elementem.

8 RAMIĘ Składa się z czterech ruchomych części. Każdy element jest połączony ze sobą śrubą z czterema podkładkami, aby elementy się ruszały. Porusza podstawowe ramienia na prawo i na lewo. Porusza ramie W górę i w dół. Porusza drugą część Ramienia w górę i w dół. Porusza łykę w górę i w dół.

9 KONIEC Główny konstruktor i wykonawca: Stypa Tomasz klasa I a Opiekun: A. Janusz-Szczytyńska


Pobierz ppt "PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU PRACA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google