Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedsi ę wzi ę cia w naszym gimnazjum. 28 maja 2014 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z programu Study Tours to Poland - są to wizyty studyjne w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedsi ę wzi ę cia w naszym gimnazjum. 28 maja 2014 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z programu Study Tours to Poland - są to wizyty studyjne w."— Zapis prezentacji:

1 Przedsi ę wzi ę cia w naszym gimnazjum

2 28 maja 2014 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z programu Study Tours to Poland - są to wizyty studyjne w Polsce dla studentów i profesjonalistów z krajów Europy Wschodniej. Wizyty służą poznaniu Polski i wymianie doświadczeń w zakresie demokratycznych i wolnorynkowych przemian, budowania państwa prawa, wzmacniania społeczności lokalnych i inicjatyw obywatelskich.

3 18 czerwca 2014r., w naszej szkole odbyło sie spotkanie z ojcem Filipem Buczyńskim, założycielem Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia, który opowiadał o działalności Hospicjum. Nasi wolontariusze przekazali worki z nakrętkami i słodycze podopiecznym Hospicjum.

4 20 marca 2014 roku Gimnazjum nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niedrzwicy Dużej uczciło pamięć patrona szkoły. Historia pokazała, że wolność nie jest dana na zawsze, potrzebuje ofiarności i dbałości o nią w każdym dniu. Poprzez pieśń, wiersz i słowo wypowiedziane z zadumą oddaliśmy hołd tym, którzy złożyli swoje życie na ołtarzu Ojczyzny.

5 W naszym gimnazjum tradycyjną imprezą w okolicach 1 czerwca jest Dzień Europejski. "Podróżujemy" wtedy po najpiękniejszych zakątkach kontynentu europejskiego. Tegoroczna "wędrówka" odbyła się pod hasłem "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Jak łatwo się domyślić, nawiązując do rocznicy przystąpienia do UE, tym razem przemierzyliśmy Polskę wzdłuż i wszerz.

6 W dniu 29 kwietnia, odbył się Gminny Etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nasza drużyna w składzie: Grzegorz Choina, Dawid Gęca i Marcin Pietrzak zajęła w tym turnieju I miejsce i awansowała do etapu powiatowego.


Pobierz ppt "Przedsi ę wzi ę cia w naszym gimnazjum. 28 maja 2014 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z programu Study Tours to Poland - są to wizyty studyjne w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google