Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

15 maja z okazji Dnia Niezapominajki na szkolnym holu wszyscy chętni uczniowie mogli podzielić się swoimi dobrymi uczynkami, wpisując je do pamiątkowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "15 maja z okazji Dnia Niezapominajki na szkolnym holu wszyscy chętni uczniowie mogli podzielić się swoimi dobrymi uczynkami, wpisując je do pamiątkowej."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 15 maja z okazji Dnia Niezapominajki na szkolnym holu wszyscy chętni uczniowie mogli podzielić się swoimi dobrymi uczynkami, wpisując je do pamiątkowej księgi lub wkładając kartkę do specjalnego pudełka. Tego dnia uczniowie częstowali się niebieskimi bezami oraz pozowali do zdjęć, z których została stworzona „Niezapominajkowa galeria”.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21 W konkursie zorganizowanym w dniu 18 maja w 95 rocznicę urodzin Jana Pawła II harcerki z 29 Drużyny Harcerskiej „Pogodni” przygotowały mini grę. Na terenie szkoły rozklejone były plansze z życiorysem i zdjęciami Karola Wojtyły oraz fragmentami hasła, które należało ułożyć „Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi.-JP II”.

22

23 Przez tydzień intensywnie w naszej szkole zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla chorej dziewczynki – Tosi Zęgoty. Opiekę nad zbiórką sprawowała drużyna harcerska. Najwięcej zakrętek dostarczyli: Tymiński Kacper IV c, Gostkowska Monika VI d, Paszczyk Aneta IV c, Rurka Dawid IV a, Ogonowski Julian IV a.

24

25

26

27

28 Autorzy najbardziej oryginalnych uczynków, uczestnicy gry szkolnej o Janie Pawle II oraz najaktywniejsi „zbieracze nakrętek” otrzymali nagrody i upominki na apelu 1 czerwca.

29

30

31 Organizatorzy panie Grażyna Duda i Anna Kożuchowska


Pobierz ppt "15 maja z okazji Dnia Niezapominajki na szkolnym holu wszyscy chętni uczniowie mogli podzielić się swoimi dobrymi uczynkami, wpisując je do pamiątkowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google