Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dnia 28-29 maja uczniowie klas I wzięli udział w pokazowej lekcji o Unii Europejskiej przeprowadzonej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dnia 28-29 maja uczniowie klas I wzięli udział w pokazowej lekcji o Unii Europejskiej przeprowadzonej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct."— Zapis prezentacji:

1 Dnia 28-29 maja uczniowie klas I wzięli udział w pokazowej lekcji o Unii Europejskiej przeprowadzonej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Warszawie. W trakcie trwania lekcji dzieci zapoznały się z podstawowymi informacjami na temat Unii Europejskiej. Rozmawialiśmy o państwach członkowskich i ich stolicach, językach, którymi posługują się obywatele UE, walucie euro. Dzieci biorące udział w zajęcia obejrzały prezentację multimedialną z której dowiedziały się jak wygląda flaga UE, jaki jest hymn i motto Unii Europejskiej.

2

3

4

5

6

7

8

9 Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały materiały informacyjne, dzięki którym we własnym zakresie będą mogły pogłębiać swoją wiedzę o Unii Europejskiej.


Pobierz ppt "Dnia 28-29 maja uczniowie klas I wzięli udział w pokazowej lekcji o Unii Europejskiej przeprowadzonej przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct."

Podobne prezentacje


Reklamy Google