Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROMYKI – Zajęcia „Marchewka” Główną bohaterką naszych zajęć była MARCHEWKA. Mówiliśmy o jej kolorze, kształcie i zastosowaniu w kuchni. Dowiedzieliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROMYKI – Zajęcia „Marchewka” Główną bohaterką naszych zajęć była MARCHEWKA. Mówiliśmy o jej kolorze, kształcie i zastosowaniu w kuchni. Dowiedzieliśmy."— Zapis prezentacji:

1 PROMYKI – Zajęcia „Marchewka” Główną bohaterką naszych zajęć była MARCHEWKA. Mówiliśmy o jej kolorze, kształcie i zastosowaniu w kuchni. Dowiedzieliśmy się, że marchewka to bardzo zdrowe warzywo i można ją jeść ugotowaną, surową, a także pić w postaci soku. Uczyliśmy się co należy zrobić z warzywami przed ich zjedzeniem. Razem z Paniami dokładnie umyliśmy marchewki, a następnie każdy z nas miał możliwość obrania jej prawdziwą obieraczką. Potem poszły w ruch tarki. Ostrożnie starliśmy marchewkę, robiąc tym samym PYSZNĄ surówkę ! Tak nam zasmakowała, że niektórzy nie czekali na widelczyki i zaczęli wyjadać ją z miseczek własnymi rączkami

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "PROMYKI – Zajęcia „Marchewka” Główną bohaterką naszych zajęć była MARCHEWKA. Mówiliśmy o jej kolorze, kształcie i zastosowaniu w kuchni. Dowiedzieliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google