Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

… Ś NIADANIE DAJE MOC!!!. …a by ł o to tak… Wychowawczyni Marta Szymborska zaprosi ł a nas na dywan i ka ż dy dosta ł opask ę z ilustracj ą przedstawiaj.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "… Ś NIADANIE DAJE MOC!!!. …a by ł o to tak… Wychowawczyni Marta Szymborska zaprosi ł a nas na dywan i ka ż dy dosta ł opask ę z ilustracj ą przedstawiaj."— Zapis prezentacji:

1 … Ś NIADANIE DAJE MOC!!!

2 …a by ł o to tak…

3 Wychowawczyni Marta Szymborska zaprosi ł a nas na dywan i ka ż dy dosta ł opask ę z ilustracj ą przedstawiaj ą c ą warzywo lub owoc. Zgadywali ś my czym jeste ś my. By ł o tyyyyle ś miechu… ;) Okaza ł o si ę, ż e to wcale nie by ł o ł atwe zadanie…

4 Razem z panią omawialiśmy 12 zasad prawidłowego odżywiania. Teraz już wiemy co jeść i pić żeby być zdrowym i pełnym energii ;)

5 Wspólnie wykonali ś my piramid ę od ż ywiania, któr ą powiesili ś my na gazetce klasowej, ż eby przypomina ł a nam co jest zdrowe.

6 W czasie, kiedy siedzieliśmy na dywanie, mamy przygotowały dla nas produkty, z których „tworzyliśmy” zdrowe, pożywne śniadanie…

7 Z niecierpliwością czekaliśmy, żeby zacząć przygotowywać pyszności…

8 Wspólne przygotowanie posi ł ków przynios ł o nam wiele rado ś ci i u ś miechu na twarzy

9 Jogurt, musli i banany to jest tercet bardzo udany Tutaj powsta ł y koreczki i kolorowe kanapeczki

10 Kroimy mieszank ę owocow ą, wi ę c zaraz sa ł atk ę b ę dziemy mie ć gotow ą. Co zostanie nadziejemy na patyki i wyjd ą z tego owocowe szasz ł yki.

11 Od dzisiaj jestem ich fank ą - jajka i twaro ż kowe kulki z niespodziank ą. Sok z pomara ń czy i koktajl z banana to jest to, co lubi ę wypi ć z samego rana.

12 Czas na ś niadanie… czas na u ś miech ;)

13 W ś ród tylu pyszno ś ci trudno by ł o si ę powstrzyma ć od spróbowania tego, co sami przygotowali ś my. Wszystkim baaardzo smakowa ł wspólnie zjedzony posi ł ek… A teraz zobaczmy co zrobili ś my…

14 SMACZNEGO !!!

15 Wspólne ś niadanie przygotowali uczniowie klasy ID ze Szko ł y Podstawowej nr 7 w Grudzi ą dzu pod okiem wychowawczyni Marty Szymborskiej.


Pobierz ppt "… Ś NIADANIE DAJE MOC!!!. …a by ł o to tak… Wychowawczyni Marta Szymborska zaprosi ł a nas na dywan i ka ż dy dosta ł opask ę z ilustracj ą przedstawiaj."

Podobne prezentacje


Reklamy Google