Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fachowa wiedza dla profesjonalistów

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fachowa wiedza dla profesjonalistów"— Zapis prezentacji:

1 Fachowa wiedza dla profesjonalistów
VERLAG DASHÖFER Wydawnictwo VERLAG DASHÖFER Sp. z o.o. Literatura fachowa dla firm i instytucji Fachowa wiedza dla profesjonalistów PUBLIKACJE SZKOLENIA PORTALE AKTUALNOŚCI

2 PUBLIKACJE SZKOLENIA AKTUALNOŚCI E-MAIL PORTALE Zarządzanie Księgowość
VERLAG DASHÖFER Wydawnictwo VERLAG DASHÖFER Sp. z o.o. Literatura fachowa dla firm i instytucji PUBLIKACJE SZKOLENIA Zarządzanie Księgowość Import i eksport Ochrona środowiska Przemysł Budownictwo Systemy zabezpieczeń Szkoły Medycyna Cło Prawo pracy Ochrona środowiska AKTUALNOŚCI e-Kadry i płace e-Podatki e-Edukacja e-Cło i transport e-Zarządzanie jakością e-Kadra kierownicza Newslettery serwisu BUDINFO. PL Newslettery serwisu EKOINFO.PL PORTALE Ekoinfo Budinfo Eduinfo

3 PUBLIKACJE DLA DZIAŁÓW FINANSOWYCH I KSIĘGOWYCH
VERLAG DASHÖFER PUBLIKACJE DLA DZIAŁÓW FINANSOWYCH I KSIĘGOWYCH Rachunek kosztów w praktyce Skuteczne ściąganie należności + CD Wskazówki podatkowe – dwutygodnik Zapisy księgowe od A do Z Rachunkowość w praktyce Sprawozdawczość finansowa – CD Praktyczny przewodnik VAT (nowość!!!) (nowość!!!) (nowość - ukaże się wkrótce!!!)

4 Dla zarządzających finansami
Rachunek kosztów w praktyce Publikacja obejmuje zagadnienia planowania, ewidencji, rozliczania i kontroli kosztów, a także elementy controllingu w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Metody analizy kosztów, elementy rachunkowości zarządczej, budżetowania, zasady ustalania i weryfikacji standardów kosztów oraz nowoczesne modele rachunku kosztów i rachunek kosztów wybranych branż. Skuteczne ściąganie należności Kompleksowe informacje na temat zdobywania informacji o kontrahencie, o sposobach zabezpieczenia swoich należności w umowie, upominaniu, dochodzeniu należności w sądzie oraz za pomocą innych, dostępnych i legalnych metod. Płyta CD - gratis - wybrane akty prawne, ponad 70 wzorów pism i dokumentów, orzecznictwo Zawsze aktualna i kompleksowa informacja!

5 Praktyczny przewodnik VAT
Publikacje podatkowe Wskazówki podatkowe Publikacja zawiera aktualne i zwięzłe informacje, fachowe komentarze i spojrzenie na obowiązujące ustawy i rozporządzenia od strony organów podatkowych. Opracowania poparte licznymi przykładami i odwołaniami do wyroków NSA i SN oraz propozycje rozwiązywania kłopotliwych zagadnień z dziedziny prawa podatkowego. Praktyczny przewodnik VAT Opracowanie problematyki VAT w formie przewodnika po poszczególnych zagadnieniach: od przepisów podatkowych i okołopodatkowych, poprzez komentarze, stanowiska Ministerstwa Finansów i orzecznictwo sądowe, kończąc na praktycznych wskazówkach. Przejrzyste i czytelne wyjaśnienie najbardziej skomplikowanych problemów związanych z funkcjonowaniem VAT w polskim systemie podatkowym. Prosta droga w gąszczu przepisów podatkowych!

6 Publikacje rachunkowo-księgowe
Rachunkowość w praktyce Kompleksowe opracowanie zagadnień księgowych, informacji dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz sprawozdawczości finansowej od założenia firmy do zakończenia działalności. Poradnik przystępnie i kompleksowo omawia zagadnienia księgowe pod kątemnowej ustawy o rachunkowości w powiązaniu z międzynarodowymi standardami i dyrektywami UE. Zapisy księgowe od A do Z Przewodnik po problematyce prawidłowej ewidencji operacji gospodarczych i prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz aktualne zagadnienia z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatków oraz kontaktów z organami skarbowymi. Publikacja obejmuje alfabetyczny leksykon zapisów księgowych, dokumentację w rachunkowości oraz liczne przykłady i wskazówki praktyczne. Wiedza i praktyka w zasięgu ręki!

7 Niezbędny program dla każdej firmy!
Sprawozdawczość finansowa Praktyczny program dla księgowych, dyrektorów firm, biur rachunkowych i doradczych. Jest przeznaczony dla podmiotów prowadzących pełną księgowość. Program zawiera:  Zestawienie sald kont... łatwe i szybkie wprowadzanie danych  Bilans i RziS, sprawozdanie F01, F02… sporządzane automatycznie  Analizy... wszystko o stanie firmy dla zarządu  Raporty... aktualne formularze i wzory  Sprawozdanie cash-flow... szybko wynik płynności  Dodatkowe informacje... sięgnij po radę fachowców!  Wzór bilansu i zestawienia sald na rok 2002 Kompleksowe zamknięcie roku 2001 wraz z jego oceną! Bogate możliwości raportowania oraz generowania zarówno podstawowych zestawień, jak i tworzenia własnych wzorów raportów księgowych. Dzięki półrocznej aktualizacji programu mają Państwo dostęp do zawsze aktualnych, prawidłowych z prawnego punktu widzenia formularzy oraz nowych analiz finansowych.

8  Aktualną podstawę prawną proponowanych rozwiązań
Gwarantujemy!  Aktualną podstawę prawną proponowanych rozwiązań (zmiany prawne uwzględniane są w kolejnych aktualizacjach)  Zestaw sprawdzonych narzędzi (wzory dokumentów i formularzy oraz praktyczne wskazówki i porady)  Praktyczną formę segregatora z wymiennymi kartkami, przekładkami i hasłami na marginesach ułatwiającymi poruszanie się po publikacji  Fachowe i kompleksowe ujęcie omawianych zagadnień (znani autorzy, praktycy i profesjonaliści w swojej dziedzinie)  Udział Czytelników w redagowaniu poszczególnych publikacji (sugestie, opinie i propozycje oraz wypowiedzi na forum internetowym)

9 Wydawnictwo Verlag Dashöfer Sp. z o.o.
ul. Huculska 6 Warszawa Tel.: (0-22) , Fax: (0-22) Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron w Internecie


Pobierz ppt "Fachowa wiedza dla profesjonalistów"

Podobne prezentacje


Reklamy Google