Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA | życie w dobrym stylu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA | życie w dobrym stylu."— Zapis prezentacji:

1 OFERTA | życie w dobrym stylu

2 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl
Veronique to pierwszy darmowy e-magazyn w Polsce promujący dobry styl życia. Magazyn skierowany jest do aktywnych, czynnych zawodowo i dobrze sytuowanych kobiet, w wieku od 25 lat wzwyż. W dobie braku czasu i szybkiego życia, forma dobrego magazynu w wydaniu elektronicznym jest świetnym rozwiązaniem. Gwarantuje wygodny dostęp do czasopisma, bez względu na miejsce, odległość i czas. Nie trzeba wychodzić z domu, ani nas szukać – dzięki bazom danych sami trafiamy do ostatecznego klienta. Veronique łączy zalety papierowej prasy (przyciągający, wyrazisty layout) z e-rozwiązaniami (aktywne linki oraz szybki dostęp do szerokiej grupy docelowej).

3 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Dlaczego warto nam zaufać?
Elektroniczna prasa jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów e-publishingu. Coraz większa ilość osób rezygnuje z wydawnictw papierowych na rzecz e-magazynów co przekłada się na bardzo dużą liczbę odbiorców. Świadomi tego wciąż rozwijającego się procesu stworzyliśmy darmowy e-magazyn Veronique. Elektroniczna forma magazynu i zintegrowane rozwiązania marketingowe zapewniają precyzyjne dotarcie do szerokiej grupy czytelników, którzy nie muszą nas szukać w sieci. To my do nich trafiamy dzięki własnym rozbudowanym bazom danych. Veronique dociera do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, ze względu na sprawdzone bazy adresowe (wyższa kadra menadżerska – także salonów spa i hoteli, wielbiciele stylu życia wellness, klienci Hoteli i Pensjonatów). E-magazyn jest darmowy, co zwiększa docieranie do czytelników. Należy założyć, że będzie też rozsyłany przez znajomych między sobą. • Docieralność przekazu reklamowego (aktywne linki, przekierowujące na stronę reklamodawcy) przekłada się na efektywnie wydany budżet

4 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl
Jak docieramy do czytelników? pozycjonowanie strony internetowej prenumerata - do 30 tys. kobiet został wysłany mailing próbny. W ramach testu pierwsze wydanie Veronique zaprenumerowało już 2000 kobiet. • wysyłka około wiadomości do wyselekcjonowanej grupy odbiorców • wysyłka wiadomości do osób z baz danych współpracujących z nami firm: Juwena – gabinety dermatologii i medycyny estetycznej STEP for FUTURE - badania opinii pacjenta na temat rynku zdrowia i szeroko rozumianej medycyny estetycznej. Feniks Instytut Zdrowia i Urody Fitness kluby Zdrofit obecność na największych portalach społecznościowych - facebook, nasza klasa, grono

5 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Działy tematyczne
Uroda - aktualne trendy kosmetyki i medycyny estetycznej, zabiegi, diety oraz sprawdzone sposoby na utrzymanie ciała w świetnej kondycji. Pełnia życia - tajniki psyche, rozwój osobisty oraz podpowiedzi, jak osiągnąć równowagę. Zielono mi - sposoby na życie w ekostylu, przydatne przydatne na co dzień. Rzeczowe i wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady Magiczne miejsca - podróże dalekie i bliskie. Najpiękniejsze zakątki świata, najbardziej urokliwe hotele oraz najciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu. Miejsca, w których można zregenerować siły i do których chętnie się wraca. Smaki świata - kuchnia wyrafinowana i najprostsza, która sprzyja rozpieszczaniu podniebienia i wzmocnieniu ciała. Inspiracje - dobra literatura, muzyka, film. Kobieta w sztuce - świat sztuki widziany oczami kobiety.

6 Cennik reklam (czasopismo)
| życie w dobrym stylu Cennik reklam (czasopismo) II Okładka – zł III Okładka – zł Rozkładówka – zł 1/1 strona – zł 1/2 strony – zł 1/3 strony – zł 1/4 strony – zł Cennik reklam strona internetowa Baner A x 100px (rocznie 2000 zł | miesięcznie 200 zł) Baner B – 300 x 100px (rocznie 1000 zł | miesięcznie 100 zł) Baner C – 300 x 80px (rocznie 500 zł | miesięcznie 50 zł)

7 | życie w dobrym stylu Kontakt www.veronique.com.pl GRAPHI PLUS
ul. Sieradzka 3 Warszawa tel. (22) fax. (22) Lidka Tuchowska Dyrektor Reklamy i PR tel. kom


Pobierz ppt "OFERTA | życie w dobrym stylu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google