Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

| życie w dobrym stylu OFERTA. | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Veronique to pierwszy darmowy e-magazyn w Polsce promujący dobry styl życia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "| życie w dobrym stylu OFERTA. | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Veronique to pierwszy darmowy e-magazyn w Polsce promujący dobry styl życia."— Zapis prezentacji:

1 | życie w dobrym stylu OFERTA

2 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Veronique to pierwszy darmowy e-magazyn w Polsce promujący dobry styl życia. Magazyn skierowany jest do aktywnych, czynnych zawodowo i dobrze sytuowanych kobiet, w wieku od 25 lat wzwyż. W dobie braku czasu i szybkiego życia, forma dobrego magazynu w wydaniu elektronicznym jest świetnym rozwiązaniem. Gwarantuje wygodny dostęp do czasopisma, bez względu na miejsce, odległość i czas. Nie trzeba wychodzić z domu, ani nas szukać – dzięki bazom danych sami trafiamy do ostatecznego klienta. Veronique łączy zalety papierowej prasy (przyciągający, wyrazisty layout) z e-rozwiązaniami (aktywne linki oraz szybki dostęp do szerokiej grupy docelowej).

3 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Dlaczego warto nam zaufać? Elektroniczna prasa jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów e-publishingu. Coraz większa ilość osób rezygnuje z wydawnictw papierowych na rzecz e-magazynów co przekłada się na bardzo dużą liczbę odbiorców. Świadomi tego wciąż rozwijającego się procesu stworzyliśmy darmowy e-magazyn Veronique. Elektroniczna forma magazynu i zintegrowane rozwiązania marketingowe zapewniają precyzyjne dotarcie do szerokiej grupy czytelników, którzy nie muszą nas szukać w sieci. To my do nich trafiamy dzięki własnym rozbudowanym bazom danych. Veronique dociera do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, ze względu na sprawdzone bazy adresowe (wyższa kadra menadżerska – także salonów spa i hoteli, wielbiciele stylu życia wellness, klienci Hoteli i Pensjonatów). E-magazyn jest darmowy, co zwiększa docieranie do czytelników. Należy założyć, że będzie też rozsyłany przez znajomych między sobą. Docieralność przekazu reklamowego (aktywne linki, przekierowujące na stronę reklamodawcy) przekłada się na efektywnie wydany budżet

4 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Jak docieramy do czytelników? pozycjonowanie strony internetowej prenumerata - do 30 tys. kobiet został wysłany mailing próbny. W ramach testu pierwsze wydanie Veronique zaprenumerowało już 2000 kobiet. wysyłka około 100 000 wiadomości e-mail do wyselekcjonowanej grupy odbiorców wysyłka wiadomości email do osób z baz danych współpracujących z nami firm: Juwena – gabinety dermatologii i medycyny estetycznej STEP for FUTURE - badania opinii pacjenta na temat rynku zdrowia i szeroko rozumianej medycyny estetycznej. Feniks Instytut Zdrowia i Urody Fitness kluby Zdrofit obecność na największych portalach społecznościowych - facebook, nasza klasa, grono

5 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Działy tematyczne Uroda - aktualne trendy kosmetyki i medycyny estetycznej, zabiegi, diety oraz sprawdzone sposoby na utrzymanie ciała w świetnej kondycji. Pełnia życia - tajniki psyche, rozwój osobisty oraz podpowiedzi, jak osiągnąć równowagę. Zielono mi - sposoby na życie w ekostylu, przydatne przydatne na co dzień. Rzeczowe i wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady Magiczne miejsca - podróże dalekie i bliskie. Najpiękniejsze zakątki świata, najbardziej urokliwe hotele oraz najciekawsze sposoby spędzania wolnego czasu. Miejsca, w których można zregenerować siły i do których chętnie się wraca. Smaki świata - kuchnia wyrafinowana i najprostsza, która sprzyja rozpieszczaniu podniebienia i wzmocnieniu ciała. Inspiracje - dobra literatura, muzyka, film. Kobieta w sztuce - świat sztuki widziany oczami kobiety.

6 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Cennik reklam (czasopismo) II Okładka – 12 000 zł III Okładka – 10 000 zł Rozkładówka – 14 000 zł 1/1 strona – 8 000 zł 1/2 strony – 5 000 zł 1/3 strony – 3 000 zł 1/4 strony – 2 000 zł Cennik reklam strona internetowa Baner A - 580 x 100px (rocznie 2000 zł | miesięcznie 200 zł) Baner B – 300 x 100px (rocznie 1000 zł | miesięcznie 100 zł) Baner C – 300 x 80px (rocznie 500 zł | miesięcznie 50 zł)

7 | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Kontakt GRAPHI PLUS ul. Sieradzka 3 01-263 Warszawa biuro@graphiplus.pl tel. (22) 250 10 10 fax. (22) 250 10 75 Lidka Tuchowska Dyrektor Reklamy i PR l.tuchowska@veronique.com.pl tel. kom. 604 995 466


Pobierz ppt "| życie w dobrym stylu OFERTA. | życie w dobrym stylu www.veronique.com.pl Veronique to pierwszy darmowy e-magazyn w Polsce promujący dobry styl życia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google