Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

S ZKOŁA W SPÓŁPRACY Wykonały: Alicja Wojdyła Karolina Grabowska Agata Tkaczyk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "S ZKOŁA W SPÓŁPRACY Wykonały: Alicja Wojdyła Karolina Grabowska Agata Tkaczyk."— Zapis prezentacji:

1 S ZKOŁA W SPÓŁPRACY Wykonały: Alicja Wojdyła Karolina Grabowska Agata Tkaczyk

2 „S ZKOŁA W SPÓŁPRACY ”. U CZNIOWIE I RODZICE KAPITAŁEM SPOŁECZNYM NOWOCZESNEJ SZKOŁY ” TO NOWY, OGÓLNOPOLSKI, SYSTEMOWY PROJEKT M INISTERSTWA E DUKACJI N ARODOWEJ, W KTÓRYM UCZESTNICZYŁA NASZA SZKOŁA. P ROJEKT ROZPOCZĄŁ SIĘ W MARCU 2013 R. I TRWAŁ DO KOŃCA LUTEGO 2015 ROKU. C ELEM PROJEKTU BYŁO WZMOCNIENIE ROLI UCZNIÓW I RODZICÓW W ŻYCIU SZKOŁY, POPRZEZ WSPARCIE SZKÓŁ W PROCESIE BUDOWANIA SYSTEMU WSPÓŁPRACY POMIĘDZY NAUCZYCIELAMI, A RODZICAMI I UCZNIAMI. W RAMACH PROJEKTU ZREKRUTOWANI WCZEŚNIEJ UCZESTNICY – PO 6 PRZEDSTAWICIELI KAŻDEJ ZE SZKÓŁ (2 RODZICÓW : B EATA S ZAREK I E LŻBIETA L ENARCIK, 2 UCZNIÓW : A LICJA W OJDYŁA I A GATA T KACZYK, 2 NAUCZYCIELI : A GNIESZKA D OMAŃSKA I B ARBARA W YRZYKOWSKA ) BRAŁO UDZIAŁ W SPECJALNIE OPRACOWANYCH SZKOLENIACH I WARSZTATACH W D OMU P OLONII W P UŁTUSKU.

3 T AK ZACZYNALIŚMY … W naszej szkole odbyło się spotkanie, które poprowadziły uczennice: Alicja Wojdyła, Agata Tkaczyk i Paulina Kaszuba pod okiem pani Barbary Wyrzykowskiej i pani dyrektor Agnieszki Domańskiej. Na nim przedstawiony został wszystkim plan działania projektu opracowany na spotkaniach w Pułtusku. Następnie wdrążaliśmy nasze plany w życie szkoły.

4 D ZIAŁANIA W RAMACH PROJEKTU

5 S ADZENIE KWIATÓW PRZEZ UCZNIÓW PRZED SZKOŁĄ.

6

7

8 D ZIEŃ M ATKI Dnia 23.05.2014 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczniowie naszego gimnazjum przygotowali krótką część artystyczną, która poruszyła serca naszych mam. Po przedstawieniu na zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek.

9

10

11 15 ROCZNICA NASZEGO GIMNAZJUM W dniu 16 października 2014 r. Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach obchodziło Jubileusz 15 - lecia szkoły oraz V rocznicę nadania imienia i wręczenia sztandaru.

12

13

14

15 S PEKTAKL,,K SIĄŻĘ SZUKA ŻONY ’’ Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00 wystawili spektakl teatralny „Książę szuka żony”. Udział w przedsięwzięciu całej społeczności szkolnej to efekt realizacji szkolnego projektu edukacyjnego „Szkoła Współpracy” oraz Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw Na Rodzinę”, przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gzach pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gzy. Sponsorami imprezy byli: P.Anna i Jarosław Madeja Firma Anna z Przewodowa, P. Katarzyna i Arkadiusz Zaręba Firma ZARBUD z Ołdak, P.Hanna i Janusz Zadrożni Firma Hanmix z Kozłówki, P. Wanda i Sławomir Lenarcik Zakłady Mięsne w Gotardach, Cukiernia Ptyś z Nasielska, Andrzej Grabowski Firma Polmlek z Pułtuska, Zespół Muzyczny Factor. O fryzury zadbał Salon Urody LOOK Anny Jaszczułt wraz z uczennicami Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.

16

17

18

19 D ZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ !


Pobierz ppt "S ZKOŁA W SPÓŁPRACY Wykonały: Alicja Wojdyła Karolina Grabowska Agata Tkaczyk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google