Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła z Klasą 2.0 Gimnazjum Miejskie nr 1. Kodeks 2.0 1. W naszej szkole w trakcie długich przerw udostępnione są komputery z dostępem do Internetu w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła z Klasą 2.0 Gimnazjum Miejskie nr 1. Kodeks 2.0 1. W naszej szkole w trakcie długich przerw udostępnione są komputery z dostępem do Internetu w."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła z Klasą 2.0 Gimnazjum Miejskie nr 1

2 Kodeks W naszej szkole w trakcie długich przerw udostępnione są komputery z dostępem do Internetu w obu pracowniach informatycznych, czytelni szkolnej i świetlicy.

3 Kodeks Będziemy dążyć do tego, aby w każdej sali znalazł się komputer z dostępem do internetu.

4 Kodeks Gimnazjalista korzysta z zaufanych i sprawdzonych stron internetowych, zawierających prawdziwe informacje.

5 Kodeks Szkolną stronę internetową prowadzi nauczyciel, a uczniowie dostarczają materiały w postaci informacji i zdjęć.

6 Kodeks Uczniowie są świadomi zagrożeń, które niesie ze sobą sieć.

7 Kodeks Gimnazjalista używa i aktualizuje oprogramowanie zabezpieczające komputer.

8 Kodeks Uczeń szanuje własność intelektualną, korzysta z informacji w sieci podając źródła i przestrzega praw autorskich.

9 Kodeks Gimnazjalista powinien zachować swoją prywatność w Internecie więc kieruje się ograniczonym zaufaniem do osób poznanych w sieci. Uczniowie gimnazjum nie powinni podawać swoich danych w internecie.

10 Kodeks Nauczyciele w naszej szkole korzystają z rad uczniów. Wyznaczeni uczniowie pomagają nauczycielom w instalacji sprzętu multimedialnego potrzebnego na zajęciach.

11 Kodeks Dyrekcja szkoły i rodzice dążą do wzbogacenia szkolnej bazy środków dydaktycznych.

12 Kodeks uaktualniony  KONIEC pracy nad kodeksem. Teraz czas na konkretne działania.  Uaktualniona wersja Kodeksu 2.0 trafi do każdej z klas. Sprawdźcie w ciągu kilku najbliższych miesięcy, czy kodeks się sprawdza w „realu”.  Spotkanie podsumowujące udział w tegorocznej edycji programu odbędzie się w czerwcu.


Pobierz ppt "Szkoła z Klasą 2.0 Gimnazjum Miejskie nr 1. Kodeks 2.0 1. W naszej szkole w trakcie długich przerw udostępnione są komputery z dostępem do Internetu w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google