Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROFESJA CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR we Wrocławiu TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ SEM. III MARIUSZ BIELECKI „Prezentacja biura turystycznego Panorama”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROFESJA CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR we Wrocławiu TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ SEM. III MARIUSZ BIELECKI „Prezentacja biura turystycznego Panorama”"— Zapis prezentacji:

1 PROFESJA CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR we Wrocławiu TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ SEM. III MARIUSZ BIELECKI „Prezentacja biura turystycznego Panorama” Imię i nazwisko wykładowcy : Wiktor Szanin Przedmiot : Obsługa informatyczna w turystyce Wrocław 2010

2 Biuro Podróży - PANORAMA

3 O Biurze Bieżący rok jest dla nas szczególny gdyż działalność turystyczną rozpoczęliśmy w 1989 roku i jak nie trudno policzyć mamy już 20 lat. Dwa dziesięciolecia pełne pracy nad naszymi ofertami, tysiącami zadowolonych klientów. Mamy nadzieję że nasze doświadczenia przyczynią się do możliwości zaproponowania Państwu bardzo dobrze przygotowanych ofert wycieczkowych i wakacyjnych. W tym roku zmieniamy naszą siedzibę i przenosimy się na ul. Piłsudskiego 38 bliżej centrum, bliżej Państwa. Od samego początku istnienia należmy do Dolnośląskiej Izby Turystyki, która doceniła nasze osiągnięcia przyznając nam liczne odznaczenia za wyniki działalności w turystyce. Organizujemy wycieczki objazdowe, pielgrzymki, wczasy na terenie całej Europy i wyprawy na innych kontynentach. Posiadamy własny, nowy sprzęt autokarowy oraz kierowców z dużym doświadczeniem zarówno technicznym jak i turystycznym, którzy bezpiecznie zawiozą Państwa w każdy zakątek Europy i nie tylko. Kompetentni pracownicy biura przygotują dla Państwa każdą ofertę, na każdy kierunek wg preferencji i własnego planu. Swoim zasięgiem organizacyjnym obejmujemy prawie wszystkie kontynenty: od Ameryki Południowej poprzez Afrykę, Azję aż po Australię. Spełniamy marzenia, przybliżamy świat, umożliwiamy postrzeganie go inaczej poprzez własne doświadczenia.

4 Polecamy : W roku 2010 szczególnie polecamy: Wakacje w Turcji Zapraszamy na wypoczynek na wybrzeżu Riwiery Egejskiej w miejscowości Kusadasi. Nasz program zapewnia Państwu zarówno zwiedzanie tego pięknego kraju ale również pobyt wypoczynkowy w jednym z najpiękniejszych kurortów Turcji. Oferta dostępna na stronie w zakładce WYCIECZKI AUTOKAREM i WAKACJE. wycieczki do Paryża za przystępną ceną, bez nocnych przejazdów, z wyżywieniem, dla wszystkich, którzy chcą poznać uroczą stolicę Francji oraz przeżyć mnóstwo niesamowitych atrakcji. Wiele terminów do wyboru od końca maja do końca września i wiele miast wyjazdowych. Oferta dostępna na stronie w zakładce OFERTA. wycieczki do Włoch również po atrakcyjnej cenie, z wyżywieniem i z ciekawym programem zawierającym najbardziej atrakcyjne miejsca we Włoszech: Wenecja - Rzym - Watykan - Monte Cassino - Asyż. Wiele terminów do wyboru od końca maja do końca września i wiele miast wyjazdowych. Oferta dostępna na stronie w zakładce OFERTA. pielgrzymka do Francji Oferta bez nocnych przejazdów zawiera w programie najciekawsze miejsca pielgrzymkowe na terenie Francji. Terminy dostępne na stronie w zakładce PIELGRZYMKI. pielgrzymka do Ziemi Świętej. Zapraszamy w sposób szczególny ze względu na bardzo atrakcyjną cenę i wszystkie świadczenia w niej zawarte. Wyloty z Warszawy z dowozem autokarowym z Wrocławia. Program zawierający najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej natomiast telefonicznie możecie Państwo uzyskać informacje na temat innych programów i ich terminów do Ziemi Świętej wraz z Jordanią i Egiptem. Oferta dostępna na naszej stronie w zakładce PIELGRZYMKI i WYCIECZKI SAMOLOTEM.

5 Zapraszamy : ZAPRASZAMY do podróży, wypraw i odkryć, które zostawią na pewno niezapomniane przeżycia i wrażenia oraz zachęcą do dalszego poznawania świata. Właściciele Maria i Andrzej Kulbida oraz pracownicy Biura Podróży PANORAMA

6 Turcja - Syria Jordania - Izrael - EgiptMEKSYK

7 IMPREZY GRUPOWE Organizacja imprez grupowych na zamówienie Organizujemy imprezy grupowe dla szkół, zakładów pracy i innych grup zorganizowanych na indywidualne zamówienie. Zapytanie prosimy kierować do Agnieszki Kulbidy: aga@panorama.wroclaw.pl tel. 71 329 13 75 kom. 0693 718 666 Przykładowe programy dla szkół do ściągnięcia poniżej. Paryż dla szkół. Paryż 5-dniowy Włochy dla szkół. Włochy 7-dniowe Włochy 6-dniowe Inne programy dla szkół Paryż - Berlin (Tropical Island) Ceny podane w programach obowiązują przy 40 osobach pełnopłatnych (+ 3 opiekunów gratis).

8 Wynajem autokarów : POSIADAMY WOLNE AUTOKARY WYNAJMUJEMY AUTOKARY I BUSA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH W DOWOLNE MIEJSCA KRAJU I EUROPY.

9 KONTAKT ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA adres również do korespondencji : Biuro Podróży PANORAMA sp. zo.o. ul. Piłsudskiego 38 50-032 Wrocław stary e-mail główny: panorama@wr.home.plpanorama@wr.home.pl (jeszcze chwilowo będzie w użyciu) nowy e-mail główny: panorama@panorama.wroclaw.plpanorama@panorama.wroclaw.pl (prosimy w miarę możliwości o przesyłanie informacji na nowego maila) Dział organizacji imprez grupowych: maria@panorama.wroclaw.pl aga@panorama.wroclaw.pl Pilne informacje dotyczące rezerwacji indywidualnych prosimy przesyłać na maila: rezerwacje@panorama.wroclaw.pl rezerwacje@panorama.wroclaw.pl

10 Koniec Dziękuję za uwagę POZDRAWIAM Mariusz Bielecki


Pobierz ppt "PROFESJA CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR we Wrocławiu TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ SEM. III MARIUSZ BIELECKI „Prezentacja biura turystycznego Panorama”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google