Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAKUPY WŚRÓD NASTOLATKÓW. Pieniądze w życiu nastolatków  Średnia kieszonkowego przeznaczonego dla nastolatków nie przekracza 60zł.  Młodzież w wieku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAKUPY WŚRÓD NASTOLATKÓW. Pieniądze w życiu nastolatków  Średnia kieszonkowego przeznaczonego dla nastolatków nie przekracza 60zł.  Młodzież w wieku."— Zapis prezentacji:

1 ZAKUPY WŚRÓD NASTOLATKÓW

2 Pieniądze w życiu nastolatków  Średnia kieszonkowego przeznaczonego dla nastolatków nie przekracza 60zł.  Młodzież w wieku od 11-14lat dostaje średnio 40zł miesięcznie, a w wieku od 15-18 dostaje średnio 80zł.

3 Na co młodzież przeznacza najwięcej pieniędzy

4 Analiza diagramu  Według statystyk młodzież kupuje najczęściej słodycze oraz napoje.  Z diagramu możemy dowiedzieć się, że odzież i obuwie nie są aż tak popularnym zakupem jak się wydaje. Znacznie popularniejsze jest kupowanie gazet czy doładowań do telefonu.

5 Najpopularniejsze sklepy w Londynie  Najpopularniejszą zakupową ulicą jest bez wątpienia Oxford Street. Znajdziemy na niej sieciówki (dostępne również w Polsce) jak H&M, Marks and Spencer, Zara, Mango, itp. Poza tym znajdziemy tutaj również sklepy z tzw. wyższej półki, oferujące ubrania najsławniejszych projektantów.  Inne słynne sklepy to np. : PRIMARK, MATALAN, TK MAXX.

6


Pobierz ppt "ZAKUPY WŚRÓD NASTOLATKÓW. Pieniądze w życiu nastolatków  Średnia kieszonkowego przeznaczonego dla nastolatków nie przekracza 60zł.  Młodzież w wieku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google