Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB"— Zapis prezentacji:

1 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB
reportaż z porannego posiłku 6-latków według 12 zasad zdrowego żywienia... i ich dobrej przy tym zabawy! W rolach głównych występują Pani Anetta oraz dzieci: Martyna, Natalia, Radosław, Adam, Jakub, Adam, Jagoda, Lena, Piotr, Szymon, Pola, Tomasz, Laura, Oskar, Anna, Tymoteusz, Wiktoria, Michelle, Tymon oraz Martyna Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu

2 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Przygotowania do uroczystego śniadania z udziałem dzieci trwają: dekoracje gotowe, stół przystrojony… – wszyscy w wirze prac!!! „Śmiało Was informujemy, że nim na talerz nałożyliśmy pyszności i głód z brzuszka przegoniliśmy – to wiele ważnych spraw najpierw zrobiliśmy: stół został pięknie udekorowany, my odpowiednio się ubraliśmy i umyliśmy rączki, wszystkim życząc SMACZNEGO”.

3 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Nasze śniadaniowe MENU składa się z: Rodzice zadbali, by na śniadaniu znalazły się smakowite produkty żywnościowe. Warzyw Owoców Warzyw JUŻ WIEMY: śniadanie daje MOC, i ZDROWIE!!! Chrupiącego pieczywa Białka i wapnia

4 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Wszystko gotowe do UROCZYSTEJ UCZTY, jeszcze tylko trzeba włożyć uroczyste stroje śniadaniowe... :-) Czapki kucharskie na głowach i oto 20 małych kucharzy - aż miło popatrzeć.

5 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Jak widać śniadanie było naprawdę smakowite. Mali kucharze zajadali się najpierw przepysznymi kanapkami..., a niekiedy chrupali warzywa bez kanapek. Czapki kucharskie na głowach i oto 20 małych kucharzy - aż miło popatrzeć.

6 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Wszyscy bez wyjątku jedli kanapki (nawet mamy pierwszaków), ale i o owocach nikt nie zapomniał tego dnia.

7 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
Po doskonałym śniadaniu nie zapominamy o wodzie, bo wiadomo, że czysta woda ZDROWIA doda.

8 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
To już koniec naszego śniadania, ale nie koniec smakowitych kompozycji... Klasy I-III zorganizowały wystawę najciekawszych kanapek. Nie ma wątpliwości, że wiemy z czego składa się zdrowe dające moc śniadanie. Wiemy też, jak sprawić, by wyglądało przepysznie!!! Dzieci wraz z Panią Anettą przygotowały smaczną kanapkę dla Pani Dyrektor, którą wręczyły życząc - SMACZNEGO!!!

9 Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB – 8 listopada 2012r.
W tym uroczystym dniu Pani Anetta wręczyła dzieciom certyfikaty potwierdzające, że dzieci znają i stosują 12 zasad zdrowego żywienia, poznanych w trakcie spotkań Klubów Śniadaniowych.

10 Dziękujemy i życzymy smacznego, a przede wszystkim zdrowego!!!
POTWIERDZAMY: Dziękujemy i życzymy smacznego, a przede wszystkim zdrowego!!! Klasa IB i Pani Anetta Źródło: opracowanie własne część grafiki pobrano ze strony


Pobierz ppt "Dzień Zdrowego Śniadania z klasą IB"

Podobne prezentacje


Reklamy Google