Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KOSKO – POCIĄG DO ZABAWY CZYLI LEPSZA I BEZPIECZNIEJSZA ZABAWA NA NASZYM PLACU ZABAW A nam się marzy wielka lokomotywa Na naszym placu - frajda prawdziwa!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KOSKO – POCIĄG DO ZABAWY CZYLI LEPSZA I BEZPIECZNIEJSZA ZABAWA NA NASZYM PLACU ZABAW A nam się marzy wielka lokomotywa Na naszym placu - frajda prawdziwa!"— Zapis prezentacji:

1 KOSKO – POCIĄG DO ZABAWY CZYLI LEPSZA I BEZPIECZNIEJSZA ZABAWA NA NASZYM PLACU ZABAW A nam się marzy wielka lokomotywa Na naszym placu - frajda prawdziwa! Będą konduktorzy i maszynista i podróżnych długa lista! A ten pociąg „dobrej relacji” Będzie stał co dzień na koskowickiej stacji!!!

2 STWORZYLIŚMY SALĘ DO ZAJĘĆ DLA NASZYCH KOSKOWICKCH DZIECI … a właściwie tworzyły ją dzieci!!! Same przy małej pomocy rodziców i naszej Pani Instruktor z zajęć teatralnych, dzieci malowały stare skrzynki i wyczarowały z nich półki na przybory plastyczne… Zabawa z pędzlem i farbą była przednia!!!

3 URUCHOMILIŚMY ZAJĘCIA SRTYSTYCZNE Z każdym tygodniem przybywa nowych uczestników Zajęcia prowadzi mieszkanka naszej wsi– instruktor teatralny – Pani Dorot

4 PODCHODOWE SZALEŃSTWO NA KOSKOWICKIEJ ŁĄCE PRZY JEZIORZE ZAPLANOWANY CIĄG DALSZY WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE: http://koskowice.pl/2015/0 5/wspolnych-zabaw-czar- czyli-koskowickie- podchody/

5 ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I WSPÓLNE JASEŁKA Z RODZICAMI

6 Koskowicka trupa teatralna na kulturalnym wypadzie:) NASI MŁODZI AKTORZY!!! Z WIZYTĄ W TEATRZE LALEK http://www.koskowice.pl/2015/05/w- poszukiwaniu-zaczarowanego-swiata-z-europa- w-tle/ WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZEJ STRONIE:


Pobierz ppt "KOSKO – POCIĄG DO ZABAWY CZYLI LEPSZA I BEZPIECZNIEJSZA ZABAWA NA NASZYM PLACU ZABAW A nam się marzy wielka lokomotywa Na naszym placu - frajda prawdziwa!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google