Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków omówienie badań przeprowadzonych przez TNS OBOP.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków omówienie badań przeprowadzonych przez TNS OBOP."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków omówienie badań przeprowadzonych przez TNS OBOP

4 Konferencja prasowa Konferencja prasowa 19 lutego 2009 r. CENTRUM PRASOWE PAP Z udziałem: Urszuli Krassowskiej TNS OBOP prof. Janusza Czapińskiego Macieja Bobrowicza, prezesa KRRP

5 " Trzeba rozbić ten monopol " fakt: każdy może założyć działalność gospodarczą i prowadzić,,kancelarię prawną 20 000 przedsiębiorców prowadzi taką działalność!

6 ,,Trzeba otworzyć dostęp do zawodów prawniczych fakt: Ministerstwo Sprawiedliwości: powołuje komisje egzaminacyjne ustala pytania przeprowadza egzamin Samorządy nie mają wpływu na dostęp do zawodu !

7 ,,Ludzie nie korzystają z usług prawników, bo są za drodzy Jak jest naprawdę ?

8 Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków Warszawa, 19.02.2009 r.

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25 dziękujemy za uwagę

26


Pobierz ppt "Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków Zawody prawnicze w opinii i w doświadczeniu Polaków omówienie badań przeprowadzonych przez TNS OBOP."

Podobne prezentacje


Reklamy Google