Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja przedstawia firmy powstałe w ramach II edycji projektu Start w biznesie – nowe szanse, nowe możliwości współfinansowanego z Europejskiego Funduszu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja przedstawia firmy powstałe w ramach II edycji projektu Start w biznesie – nowe szanse, nowe możliwości współfinansowanego z Europejskiego Funduszu."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja przedstawia firmy powstałe w ramach II edycji projektu Start w biznesie – nowe szanse, nowe możliwości współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt "Start w biznesie - nowe szanse, nowe możliwości" realizowany w konsorcjum partnerskim przez: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Centrum Transferu Technologii Akademia Górniczo-Hutnicza - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o.

2 SZCZOTEX MANUFAKTURA Sandra Dudek ul. Królowej Jadwigi 40 32-040 Świątniki Górne tel./fax: +48 12 2704638 e-mail: office@szczotex.pl web: www.szczotex.pl Pasja… Dla nas przemysł szczotkarski to nie tylko rzemiosło, to przede wszystkim pasja, która jest motorem zmian w dążeniu do najwyższych europejskich standardów produkcji. Solidność… Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę pędzli i szczotek wysokiej jakości, począwszy od artykułów standardowych po wysoko specjalistyczne np.: dla rynku motoryzacyjnego, medycznego i jachtowego. Charakter firmy pozwala nam na dużą mobilność w zakresie produkowanych ilości jak i wymagań specjalnych tj. pędzli i szczotek opracowywanych według indywidualnych projektów nadesłanych przez Klienta lub tworzonych na jego zlecenie.

3 KIDS PARTY Żaneta Adamczyk Wilków 62 32-010 Kocmyrzów tel./fax: +48 604 094 003 mail: kontakt@kidsparty.org.pl web: www.przyjeciadladzieci.com Firma Kids Party zajmuje się organizowaniem przyjęć dla dzieci. Animujemy czas dzieciom w sposób atrakcyjny i wartościowy. Do naszych głównych usług zaliczamy: - bale andrzejkowe, karnawałowe, sylwestrowe dla dzieci w przedszkolach i hotelach - urodziny tematyczne - usługi animatorskie (min. malowanie twarzy, modelowanie balonów) - opieka nad dziećmi w trakcie wesela (niania na wesele) - mobilna wypożyczalnia kostiumów Kids Party również zapewni atrakcje dzieciom w ramach większych imprez plenerowych typu festyny, imprezy promocyjne. Stworzymy miejsce, gdzie dzieci spędzą czas z uśmiechem na twarzy. Naszymi hitami festynowymi są: dmuchana zjeżdżalnia i zamek, trampolina, pokaz ogromnych baniek mydlanych, malowanie twarzy, modelowanie balonów i wiele innych.

4 LULAJ Aleksandra Wołkowska ul. Szydło 49 32-085 Modlnica tel. +48 505 838 086 mail: biuro@lululaj.pl web: www.lululaj.pl Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą oryginalnych mebli dla dzieci. Pomysły czerpie m.in. z bogatego dziedzictwa przeszłości, tworząc meble o niepowtarzalnym wyglądzie i kształcie. Są to przede wszystkim kołyski, których wykończenie można zaprojektować na stronie internetowej lub wybrać jeden z kilku projektów autorskich. W planach są również stoliki do przewijania, stoliki edukacyjne oraz zabawki dla dzieci. Charakterystyczną cechą firmy jest indywidualne podejście do klienta, który ma wpływ na ostateczny wygląd produktu.

5 RODZINKA CAFE Sylwia Skotniczna Ul. Floriańska 15 31-019 Kraków tel. +48 728-394-909 mail: biuro@rodzinakacafe.pl web: www.rodzinkacafe.pl Rodzinka Cafe – miejsce, w którym najważniejsza jest Rodzina W wielkim skrócie, to kawiarnia w której znajdziecie: - wyśmienite kawy i herbaty, czekolady na gorąco i napoje, - pyszne i świeże ciasta, tosty - desery własnej roboty - kącik zabaw dla dzieci, - warsztaty, spotkania, imprezy tematyczne dla dzieci i rodziców - codziennie świeża prasa, WiFi - miła atmosfera, przyjemna muzyka - organizowanie imprez okolicznościowych

6 PAO-PAO.PL Anna Olszówka Jodłówka-Wałki 109B 33-150 Wola Rzędzińska tel. +48 533-111-404 web: www.pao-pao.pl Firma pao-pao.pl zajmuje się sprzedażą artykułów dziecięcych przez Internet. Są to nie tylko zabawki lecz również akcesoria dziecięce (ubranka, grzechotki, gryzarki, koce, pledy, pościele, nocniki, poduszki do karmienia itp.) Oferuje dowóz towarów do klienta na terenie gminy Tarnów oraz możliwość specjalnych zamówień (np. robionych na szydełku czapeczek bądź haftowanych kocyków czy pledów z imieniem dziecka) Sklep internetowy jest połączony z portalem społecznościowym dla rodziców. Na portalu będą mogli wymieniać się opiniami, problemami i uzyskiwać porady. Dostępna będzie również opcja czatu (lub porad w formie e-mail) z psychologiem, policjantem, strażakiem, specjalistą od rekreacji dziecięcej i innymi fachowcami na których zapotrzebowanie wyrażą sami użytkownicy portalu (portal wciąż w budowie w wersji roboczej).

7 NABLA Karolina Żuchowicz Łącko 762 33-390 Łącko web: www.nabla-automatyka.pl Oferujemy sterowniki uniwersalne oraz wykonywane na życzenie klienta. W naszej ofercie posiadamy sterowniki do wag przemysłowych, sterowania nawadniania ogrodem, sterowania do pomp betonu i silosów.

8 SZKOŁA JĘZYKOWA TAJM Joanna Majda Przenosza 54 34-625 Skrzydlna tel. +48 603 502 056 mail: szkolatajm@wp.pl web: www.szkolatajm.pl Działalność polega na prowadzeniu Szkoły Językowej w Przenoszy – wsi położonej na granicy powiatu limanowskiego oraz myślenickiego. Miejscem odbywania się zajęć jest pomieszczenie Świetlicy Środowiskowej Domu Ludowego w Przenoszy. Szkoła Językowa TAJM wyróżnia się techniką nauczania – nauczyciele wykorzystują interaktywną tablicę i programy multimedialne, aby nauka języka obcego nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem a z dobrą zabawą, która zaprocentuje w przyszłości.

9 SUCRE Agnieszka Gwizdała Kokotów 271 32-002 Węgrzce Wielkie web: www.sucre.com.pl Firma SUCRE prowadzi swoją działalność w dziedzinie prowadzenia kameralnych kursów o różnorodnej tematyce dla artystycznie uzdolnionych młodych osób oraz projektowania materiałów reklamowych, w których łączy artystyczny charakter grafiki i wiedzę techniczną na temat druku. SUCRE swoim uczniom proponuje różnorodna tematykę, która pozwoli każdemu kochającemu sztukę rozwijać swoją pasję i umiejętności oraz spróbować nowych technik. Firma proponuje kursy z dziedziny: - rysunku komiksowego; - rysunku architektonicznego; - rysunku ołówkiem; - rysunku portretowego; - kurs malarstwa SUCRE posiadaną wiedzę techniczną i artystyczną wykorzystuje do tworzenia przykuwających wzrok materiałów reklamowych tj.: foldery, katalogi, wizytówki, ulotki, banery, plakaty, szyldy itp.

10 ANALIZY FINANSOWE Ewa Miłoś Ul. Zakole 13 32-020 Wieliczka mail: kontakt@anfin.pl web: www.AnFin.pl Firma Analizy Finansowe Ewa Miłoś jest właścicielem i moderatorem portalu wspomagającego decyzje inwestycyjne AnFin.pl. Portal ten za pomocą wykresów wskazujących na obszar niedowartościowania lub przewartościowania akcji, w sposób przejrzysty i zrozumiały dla zwykłego użytkownika, przedstawia analizę wskaźnikową spółek na tle branż i rynku. Analizy są wzbogacone o narzędzia inżynierii finansowej wspomagające decyzje dotyczące inwestycji portfelowych od strony optymalizacji ryzyka inwestycyjnego. Anfin.pl to innowacyjny, pierwszy w kraju portal używający niepowtarzalnych narzędzi wskaźnikowej analizy fundamentalnej opartej na znajomości kolorów sygnalizacji świetlnej. Portal udostępnia analizy makroekonomiczne dotyczących sytuacji na rynku oraz umożliwia zamawianie analiz odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Analizy zamawiane stanowią dodatkową ofertę przeznaczoną dla firm, które mogą zamówić zindywidualizowane opracowanie dotyczące spółki, oraz jej sytuacji na tle innych firm z danego sektora oraz rynku. Analizy te wskazują na słabe strony spółki i niezbędne zmiany organizacyjne oraz finansowe. Analizy zamawiane mogą również dotyczyć poszczególnych branż lub rynku w zależności od potrzeb zamawiającego.

11 LIBERMAN s.c. Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel Ul. Sławkowska 23/7 31-016 Kraków tel:12 422 06 96 mail: biuro@libernman.pl web: www.liberman.pl Świadczy usługi krawiectwa miarowego w pełnym zakresie ubrań męskich oraz damskich na podstawie indywidualnych projektów. Marka kierowana jest wyłącznie do określonych klientów – menagerów wyższego szczebla i właścicieli firm. LIBERMAN to przede wszystkim profesjonalna obsługa, wysoka jakość i oryginalność, która zatraciła się w czasach ogromnych centrum handlowych. Produkty szyte są z uwzględnieniem rozmiarów i preferencji Klienta. W tak skrojonym ubraniu, Klient zawsze wygląda lepiej niż w ubraniu z wieszaka, choćby z dobranymi ze smakiem dodatkami. Decyduje o tym proces tworzenia takiego stroju – rozmowy z projektantem, drobiazgowe branie miar i dopasowywanie go do niepowtarzalnej figury klienta. Garnitur uszyty na miarę zawsze leży idealnie, niezależnie od sylwetki- podkreśla jej atuty i ukrywa niedoskonałości. Ubrania, które powstają w naszej pracowni, cechuje najwyższa jakość i solidność wykonania. W naszej ofercie posiadamy wszystkie gatunki tkanin czołowych światowych producentów. Każdy z nich dostępny jest w około sześćdziesięciu wzorach i kolorach, co daje naszym Klientom setki możliwości wyboru.

12 PERFORMANCE TECHNIKA ŚWIATŁA TECHNIKA DZWIENKU Olimpia Wojton i Michał Gruszkowski Performance Art - Technika Światła ul. Rynek 16 32-410 Dobczyce tel: + 48 668 493 906 mail: olimpia@performanceart.eu Performance Art - Technika Sceniczna 32-432 Pcim 551 tel: + 48 603 984 466 mail: michal@performanceart.eu Performance Art - Technika Światła oraz Performance Art - Technika Sceniczna, to dwie firmy, które dzięki ścisłej współpracy budują wspólną markę. Naszą domeną jest realizacja szeroko pojętej techniki scenicznej, w tym nagłośnienia, oświetlenia, sceny i multimediów. Indywidualne podejście, odpowiednie kwalifikacje, a przede wszystkim pasja, pozwalają nam na realizację nagłośnienia oraz oświetlenia na najwyższym poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który nie zawiedzie nawet bardzo wymagających. Dysponujemy zadaszonymi scenami o wymiarach: 8x6x6 [m] oraz 12x10x8 [m]. Oferujemy realizację obsługi technicznej zarówno małych imprez klubowych, konferencji, koncertów kameralnych, kabaretów, wystaw artystycznych, targów, przedstawień teatralnych, jak i dużych koncertów plenerowych z udziałem gwiazd z Polski i zagranicy. Dzięki nawiązanej współpracy z firmami z pokrewnych branż, możemy zaoferować również usługi komplementarne, tj.: organizacja imprez kulturalno-rozrywkowych, catering, zespoły muzyczne, konferansjerzy, pokazy pirotechniczne i laserowe.

13 Agrafka Studio Reklamy i Poligrafii Mateusz Sowiński Nawojowa Góra, ul. Nawoja 77 32-065 Krzeszowice Tel. 533-123-153 www.studioagrafka.com.pl biuro@studioagrafka.com.pl Studio Agrafka zajmuje się działalnością Print for pay – druk na żądanie. Oferuje usługi z zakresu wydruków cyfrowych, nisko i wysoko nakładowych, do formatu B3 (wizytówki, ulotki, broszury, plakaty, książki itp.). Posiada własną introligatornie oferującą falcowanie, bigowanie, cięcie, wycinanie, szycie oraz uszlachetnianie papieru. Studio Agrafka zaopatrzone zostało w profesjonalną pracownię DTP oraz studio grafiki i fotografii reklamowej oraz użytkowej.

14 FIRMA BUDOWLANO HANDLOWO USŁUGOWA Damian Wieczorek Jeżówka 265 32 – 340 Wolbrom Tel. +48 608 694 297 mail: dwieczorek_eps@interia.pl web: www.eps-budownictwo.pl Moja firma świadczy usługi remontowo – budowlane w następującym zakresie: - kompleksowe realizacje obiektów budowlanych zarówno metodami tradycyjnymi, jak również według nowoczesnych trendów i przyszłościowych technologii budowlanych (budownictwo energooszczędne, pasywne), - adaptacje poddaszy i sucha zabudowa wnętrz, roboty wykończeniowe wewnętrzne oraz zewnętrzne tj. gładzie gipsowe, tynkowanie, wylewki betonowe, układanie podłóg, itp., - remonty istniejących budynków i ich elementów konstrukcyjnych.

15 Usługi CAD Rafał Wajer Plac Matejki 12 pok. 401 31-157 Kraków tel. +48 535 168 953 web: www.uslugicad.pl Firma Usługi CAD jest innowacyjnym przedsiębiorstwem świadczącym outsourcing dla branży projektowej – oferuje usługi w zakresie: - projektowania CAD, - wizualizacji 3D, - wektoryzacji, - obsługi projektów oraz wydruku wielkoformatowego Współpraca z Usługi CAD daje możliwość efektywnego zarządzania personelem, elastycznego dopasowania się do ilości zleceń oraz obniżenia kosztów działalności.

16 F.P.H.U AUTOMTYK Mateusz Jeziorek Siepraw 536 32-447 Siepraw tel. +48 603 452 388 mail: fphautomatyk@gmail.com web: www.automatykadladomu.com Firma F.P.H.U "AUTOMATYK" Automatyka domowa, ogrodzenia, to nowoczesna firma stawiająca na kompleksową oraz fachową obsługę klienta. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem, doradztwem oraz montażem w zakresie monitoringu wizyjnego, napędami do bram garażowych, przesuwnych oraz dwuskrzydłowych, montażem wideodomofonów, instalacjami alarmowymi, bramami garażowymi segmentowymi oraz uchylnymi. Wykonaniem ogrodzeń oraz bram panelowych lub kutych. Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje.

17 PROJEKTY ŻMIGRODZKI Michał Żmigrodzki Ul. Krakowska 30 32-090 Słomniki tel. +48 608 597 750 mail: projekty@zmigrodzki.eu web: www.zmigrodzki.eu Działamy na rynku szeroko pojętej architektury wnętrz. Tworzymy zarówno wnętrza prywatne i komercyjne (sklepy, restauracje etc.) "szyte na miarę", uzupełniając je ponadto o zindywidualizowane projekty mebli oraz elementów małej architektury. Naszych klientów przeprowadzimy przez cały proces inwestycyjny, od doradztwa przy doborze konkretnych materiałów wykończeniowych, do koordynacji prac remontowych i pełnego nadzoru autorskiego realizowanego projektu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoki poziom zadowolenia z naszych usług.

18 KTP GARAŻ Krzysztof Pawlikowski tel. +48 661327348 mail: pawlikowski.k@gmail.com web: w budowie Działalność, którą prowadzę świadczy usługi z zakresu wulkanizacji samochodowej oraz mechaniki pojazdowej. Zajmuję się wymianą i konserwacją opon, sprzedażą opon nowych i używanych w zależności od potrzeb klientów. Obsługuję klientów indywidualnych oraz firmy. Umożliwiam swoim klientom przechowywanie opon wraz z ich konserwacją. Przypominam także o zbliżającym się okresie wymiany opon i umawiam ich telefonicznie, by nie musieli czekać w kolejkach. Jeżeli chodzi o mechanikę to świadczę szeroki zakres usług. Gwarantuję części wysokiej jakości oraz sprawne i szybkie wykonywanie usług.

19 MEGA RYBA Piotr Wróblewski ul. Rataja 22a 33-140 Lisia Góra tel. +48 664143865 web: www.megaryba.pl Mega-Ryba to specjalistyczny, internetowy sklep wędkarski o profilu spinningowo-muchowym,prowadzony pod adresem www.megaryba.pl. Firma oferuje szeroką gamę specjalistycznego sprzętu, zarówno tego znanego i powszechnienie cenionego jak i unikalne nowinki ze świata wędkarstwa dostępnego na polskim rynku jedynie na serwisach aukcyjnych. W firmie Mega-ryba sprzedawany jest tylko dobry sprzęt, najlepsze światowe i polskie marki, od segmentu średniego po najwyższy.

20 RO-BOT.PL Marcin Staszkiewicz Będkowice, ul. Kawiory 9 32-089 Wielka Wieś web: www.ro-bot.pl Moja firma zajmuje się sprzedażą edukacyjnych robotów elektronicznych do samodzielnego montażu. Za pomocą strony internetowej klient może złożyć swojego własnego robota – wybierając spośród wielu wariantów napędu, zamontowanych czujników, podwozia, czy zainstalowanego oprogramowania i algorytmów walki. Wszystkie podzespoły są opisane – co pozwala użytkownikowi łatwo zorientować się w ich wadach i zaletach. Zestaw, który klient otrzymuje, zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania zamówionego robota, szczegółową instrukcję składania, oraz dodatkowe materiały wyjaśniające zasady działania poszczególnych elementów. Dla osób leniwych lub bardziej zainteresowanych samym posiadaniem robota minisumo, niż własnoręcznym go zbudowaniem dostępna jest również możliwość zakupu już zbudowanego robota o wybranych parametrach. Sprzedawane przez firmę RO-BOT.PL roboty rozwijają umiejętności logicznego, technicznego myślenia oraz oswajają dzieci i młodzież z nowymi technologiami. Zarówno montaż robotów jak i dodatkowe materiały edukacyjne objaśniające zasady działania w praktyczny sposób łączą wiadomości z zakresu automatyki i robotyki, fizyki, informatyki, inżynierii mechanicznej, mechaniki i budowy maszyn oraz mechatroniki –zachęcając do podjęcia dalszej edukacji na jednym z tych przyszłościowych kierunków.

21 LIFESPORT.PL Paweł Poręba Kamionka Mała 209 34-602 Laskowa tel. +48 737 207 345 web: www.lifesport.pl Lifesport.pl to miejsce dla ludzi sportu i rekreacji. Portal powstała aby ożywić komunikację między fanatykami sportu, a sportowcami oraz między sponsorami a sportowcami. Każdy może pochwalić się swoimi osiągnięciami, nawiązać kontakt z ludźmi o tej samej pasji oraz śledzić na bieżąco wydarzenia sportowe. Strona ma również za zadanie stworzenie bazy obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz klubów do których chodzimy i trenujemy. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń, obiektów i klubów sportowych, rekreacyjnych, zdjęć, filmów dodawania ich oraz brania udziału w dyskusjach na forum. Zarejestruj się i żyj sportem.Zarejestruj się Zapraszamy

22 FAMILY CARE Tomasz Kosek al. 29 listopada 101 31-406 Kraków tel. +48 790 595 830 mail: info@familycare.com.pl web: www.familycare.com.pl Firma FamilyCare to zupełnie nowa jakość na krakowskim rynku. Firma powstała w celu świadczenia kompleksowych usług dla całej rodziny. Oddajemy do Państwa dyspozycji szereg zajęć mających na celu podniesienie i poprawę jakości życia rodzin, mając na uwadze czynniki natury fizycznej, jak i psychicznej. Grupę FamilyCare tworzą pełni pomysłów, doświadczeni, energiczni ludzie, którzy zostali starannie dobrani w celu świadczenia najwyższej jakości usług.

23 MIASTO-INFO.PL Paweł Mierzejewski ul Kazimierza Wielkiego145 32-400 Myślenice web: www.miasto-info.pl Miasto-info.pl to platforma internetowa działająca na terenie powiatu myślenickiego, będąca czołowym źródłem informacji z regionu oraz przestrzenią dla prezentacji lokalnego biznesu. Treści portalu tworzą zarówno zawodowi dziennikarze jak i lokalna społeczność. Platforma oprócz informacji i powierzchni reklamowej oddaje jej użytkownikom fragment w sieci, który mogą wykorzystywać według własnych potrzeb. Serwis codziennie dociera do niemal 5 tysięcy mieszkańców, z każdym dniem budując swoją pozycję na lokalnym rynku medialnym.

24 SUPERULTRA Michał Sznajder Harmęże, ul. Borowskiego 39 32-600 Oświęcim tel: +48 504 851 954 mail: info@superultra.pl SuperUltra to studio mediów społecznościowych. Media zmieniły się o 180 stopni. Nie ma już push – jest tylko pull. Odbiorcy chcą być angażowani w przekaz. Chcą być zabawiani i chcą być wysłuchani. SuperUltra tworzy takie angażujące media. W SuperUltra kreujemy nowe przestrzenie dla marek, przedsiębiorstw i organizacji szukających możliwości zaistnienia i wykorzystania możliwości internetu i nowych mediów. Dla klientów ustalamy grupę docelową, dobieramy narzędzia, technologie, planujemy zakup mediów, przygotowujemy projekty i kreacje. Tworzymy kampanie reklamowe, aplikacje mobilne, user experience, design i interakcje serwisów, badamy zachowania użytkowników, produkujemy społeczności. Projektujemy ich kształt i kierujemy ich rozwojem. Doradzamy w zakresie marketingu i PR w wieloosobowych grach online i serwisach społecznościowych. Tworzymy i badamy ekonomię i walutę wirtualnych światów i społeczności. Najważniejsi są ludzie – to oni tworzą social media

25 FIRT-BUMP PROJEKTY INFORMATYCZNE Janusz Rybiński ul. Reymonta 17 30-059 Kraków tel. +12 444 15 40 mail: biuro@fistbump.eu web: www.fistbump.eu Firma zajmuje się szerokim wachlarzem usług informatycznych. Głównym kierunkiem rozwoju i zainteresowania są technologia GIS oraz rozwiązania internetowe, w których skład wchodzą: Projektowanie i wdrażanie rozwiązań GIS: - prezentacja danych geograficznych w internecie (WEB-GIS), - projektowanie geograficznych baz danych, - doradztwo i instruktarz w zakresie GIS, - wprowadzenie na rynek produktu wspomagającego firmy transportowe (zintegrowany system zarządzający flotą). Hosting Internetowy: - zapewnienie miejsca i wsparcia technicznego dla nowych start-upów, - stworzenie innowacyjnej platformy hostingowej elhost.pl polegającejelhost.pl na elastycznym dostosowaniu oferty do potrzeb klienta ("prepaid hostnigowy").

26 TRAKSERWIS Damian Sawka Ul. Katowicka 11 42-530 Dąbrowa Górnicza mail: biuro@trakserwis.pl web: www.trakserwis.pl www.dlatrakera.pl Firma TRAKSERWIS w głównej mierze zajmuje się sprzedażą, montażem oraz naprawą ogrzewań postojowych w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Jesteśmy przedstawicielem firmy Eberspaecher – producenta ogrzewań postojowych. Prowadzimy sprzedaż ogrzewań postojowych oraz części zamiennych takich producentów jak Eberspaecher oraz Webasto, równieżon-line poprzez sklep internetowy www.dlatrakera.pl, gdzie w ofercie posiadamy również akcesoria samochodowe firmy Waeco, tj. lodówki turystyczne, przetwornice prądowe, czujniki cofania itp. Zajmujemy się również diagnostyką komputerową Pojazdów ciężarowych i dostawczych. Innymi słowy diagnozujemy usterki w w/w pojazdach.

27 DRYTERM Krzysztof Kor nio Dobranowice 126 32-020 Wieliczka Tel. + 48 692 174 746 mail: biuro@dryterm.pl web: www.dryterm.pl Świadczymy usługi z zakresu obsługi budownictwa oraz procesu budowlanego. Oferujemy szeroki zakres prac począwszy od wykonywania inwentaryzacji architektoniczno budowlanych na podstawie pomiarów z natury do, których używamy laserowych dalmierzy firmy BOSCH. Przygotowujemy przedmiary, obmiary i kosztorysy na potrzeby inwestorów, wykonawców, biur projektowych i zamówień publicznych. Służymy wsparciem lub nawet całkowitym zastępstwem w skomplikowanym procesie budowlanym od przygotowania niezbędnych dokumentów do wniosku o pozwolenie na budowę przez rozpoczęcie i prowadzenie budowy aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Oferujemy także sporządzanie certyfikatów energetycznych oraz audytów. Dzięki uzyskanej dotacji oferujemy również usługę osuszania budynków przy użyciu wysokowydajnych osuszaczy budowlanych, wspomaganych w razie potrzeby przez odtworzenie izolacji poziomej metodą iniekcji krystalicznej.

28 DATIVUS-professional design photo Michniak Jan Os. Na Skarpie 25/1 31-910 Kraków DATIVUS to profesjonalne studio fotograficzne, którego oferta polega na świadczeniu usług fotograficznych dla klientów instytucjonalnych, komercyjnych jak i osób prywatnych.

29 ELMERO Michniak Robert Ul. Jachowicza 1 31-564 Kraków Firma oferuje usługi w zakresie napraw, przeglądów i modernizacji pojazdów, specjalizuje się w elektryce pojazdowej. Nastawiona jest na dwie grupy klientów, właścicieli samochodów osobowych jak również właścicieli urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe, wózki pociągowe)

30 Start w biznesie-nowe szanse, nowe możliwości II EDYCJA


Pobierz ppt "Prezentacja przedstawia firmy powstałe w ramach II edycji projektu Start w biznesie – nowe szanse, nowe możliwości współfinansowanego z Europejskiego Funduszu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google