Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szlak bursztynowy Bursztyny. Przez Szlak Bursztynowy przewoziło się bursztyn z tąd jego nazwa. Początkowo bursztyn był rzeczą wymiany handlowej. Obok.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szlak bursztynowy Bursztyny. Przez Szlak Bursztynowy przewoziło się bursztyn z tąd jego nazwa. Początkowo bursztyn był rzeczą wymiany handlowej. Obok."— Zapis prezentacji:

1 Szlak bursztynowy Bursztyny

2 Przez Szlak Bursztynowy przewoziło się bursztyn z tąd jego nazwa. Początkowo bursztyn był rzeczą wymiany handlowej. Obok tego szlaku znajduje się park Przyjaźni. Aqua Park. Przez Szlak Bursztynowy przewoziło się bursztyn z tąd jego nazwa. Początkowo bursztyn był rzeczą wymiany handlowej. Obok tego szlaku znajduje się park Przyjaźni. Aqua Park.

3 Bursztyny powstają najczęściej z żywicy drzew iglastych, rzadziej z drzew liściastych. Czasem zdarza się,że jakiś owad wleci w nią i się,,utopi’’. Z bursztynów robi się biżuterie oraz różnego rodzaju ozdoby. Bursztyny powstają najczęściej z żywicy drzew iglastych, rzadziej z drzew liściastych. Czasem zdarza się,że jakiś owad wleci w nią i się,,utopi’’. Z bursztynów robi się biżuterie oraz różnego rodzaju ozdoby.

4 Wykorzystując zdjęcia zamieszczone w Internecie miedzy innymi na stronach www.witajwpodrozy.pl www.wikipedia.org.pl zywaplaneta.pl Prezentacje wykonała Musiał Kinga klasa VI


Pobierz ppt "Szlak bursztynowy Bursztyny. Przez Szlak Bursztynowy przewoziło się bursztyn z tąd jego nazwa. Początkowo bursztyn był rzeczą wymiany handlowej. Obok."

Podobne prezentacje


Reklamy Google