Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

UM OECD Dochód z majątku nieruchomego Art. 6. Dochód z majątku nieruchomego Dochód, osiągany przez osobę mającą miejsce zamieszkania lub siedzibę w Umawiającym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "UM OECD Dochód z majątku nieruchomego Art. 6. Dochód z majątku nieruchomego Dochód, osiągany przez osobę mającą miejsce zamieszkania lub siedzibę w Umawiającym."— Zapis prezentacji:

1 UM OECD Dochód z majątku nieruchomego Art. 6

2 Dochód z majątku nieruchomego Dochód, osiągany przez osobę mającą miejsce zamieszkania lub siedzibę w Umawiającym się Państwie z majątku nieruchomego (włączając dochód z gospodarstwa rolnego lub leśnego) położonego w drugim Umawiającym się Państwie, może być opodatkowany w tym drugim Państwie. Dochód, osiągany przez osobę mającą miejsce zamieszkania lub siedzibę w Umawiającym się Państwie z majątku nieruchomego (włączając dochód z gospodarstwa rolnego lub leśnego) położonego w drugim Umawiającym się Państwie, może być opodatkowany w tym drugim Państwie.

3 Dochód z majątku nieruchomego Pojęcie majątku nieruchomego art. 6 ust.2 Pojęcie majątku nieruchomego art. 6 ust.2

4 Dochód z majątku nieruchomego Dochody z bezpośredniego użytkowania, dzierżawy lub innego rodzaju użytkowania majątku nieruchomego Dochody z bezpośredniego użytkowania, dzierżawy lub innego rodzaju użytkowania majątku nieruchomego

5 Kazusy Pani Grażyna Kowalska mieszka w Wielkiej Brytanii, w Polsce uzyskuje przychody z tytułu nieruchomości. W jaki sposób powinny być te przychody opodatkowane ? Pani Grażyna Kowalska mieszka w Wielkiej Brytanii, w Polsce uzyskuje przychody z tytułu nieruchomości. W jaki sposób powinny być te przychody opodatkowane ?


Pobierz ppt "UM OECD Dochód z majątku nieruchomego Art. 6. Dochód z majątku nieruchomego Dochód, osiągany przez osobę mającą miejsce zamieszkania lub siedzibę w Umawiającym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google