Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: Dominika Gawryś

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: Dominika Gawryś"— Zapis prezentacji:

1 Autor: Dominika Gawryś
MOJE PASJE Autor: Dominika Gawryś

2 Muzyka Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Słuchanie jej jest niesamowite. Gram na instrumencie dętym - klarnecie, oraz na flecie prostym. Chodzę także na chór. Dla mnie piosenka to nie tylko nagranie. Dla mnie to opowieść, którą wyobrażam sobie, gdy jej słucham.

3

4 Taniec Bardzo związany z muzyką jest również taniec. Tańczę taniec nowoczesny w zespole Gimba Junior. Treningi mam 2 razy w tygodniu. Razem z grupą do naszych sukcesów zaliczamy m.in. 2 miejsce, które zajęłyśmy w konkursie w Częstochowie oraz 3 miejsce w konkursie w Gorzowie Śląskim.

5

6 Czytanie książek Czytam książki już od 6 roku życia. Lubię książki przygodowe oraz fantasy. Bardzo lubię książkę piosenkarki Demi Lovato, „Bądź swoją siłą przez 365 dni roku”. Moje ulubione książki to seria „Pretty Little Liars”.

7

8 Rysunki Zawsze bardzo lubiłam rysować. Często wykonuję rysunki pastelami oraz kredkami. Bardzo lubię rysować konie. Chętnie rysuję dla przyjaciół oraz rodziny.

9

10 Aktywność fizyczna Od niedawna jeszcze bardziej polubiłam aktywność fizyczną. Chętnie pływam, jeżdżę na rolkach lub na rowerze. Kolejnym sportem, który uprawiam jest także taniec.

11

12 Bibliografia

13 Dziękuję za obejrzenie prezentacji przedstawiającej moje zainteresowania !!!


Pobierz ppt "Autor: Dominika Gawryś"

Podobne prezentacje


Reklamy Google