Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Słuchanie jej jest niesamowite. Gram na instrumencie dętym - klarnecie, oraz na flecie prostym. Chodzę także na chór.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Słuchanie jej jest niesamowite. Gram na instrumencie dętym - klarnecie, oraz na flecie prostym. Chodzę także na chór."— Zapis prezentacji:

1

2 Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Słuchanie jej jest niesamowite. Gram na instrumencie dętym - klarnecie, oraz na flecie prostym. Chodzę także na chór. Dla mnie piosenka to nie tylko nagranie. Dla mnie to opowieść, którą wyobrażam sobie, gdy jej słucham.

3

4  Bardzo związany z muzyką jest również taniec. Tańczę taniec nowoczesny w zespole Gimba Junior. Treningi mam 2 razy w tygodniu. Razem z grupą do naszych sukcesów zaliczamy m.in. 2 miejsce, które zajęłyśmy w konkursie w Częstochowie oraz 3 miejsce w konkursie w Gorzowie Śląskim.

5

6  Czytam książki już od 6 roku życia. Lubię książki przygodowe oraz fantasy. Bardzo lubię książkę piosenkarki Demi Lovato, „Bądź swoją siłą przez 365 dni roku”. Moje ulubione książki to seria „Pretty Little Liars”.

7

8  Zawsze bardzo lubiłam rysować. Często wykonuję rysunki pastelami oraz kredkami. Bardzo lubię rysować konie. Chętnie rysuję dla przyjaciół oraz rodziny.

9

10  Od niedawna jeszcze bardziej polubiłam aktywność fizyczną. Chętnie pływam, jeżdżę na rolkach lub na rowerze. Kolejnym sportem, który uprawiam jest także taniec.

11

12  http://www.orsza.nazwa.pl/szkola/articles.php?article_id=116 http://www.orsza.nazwa.pl/szkola/articles.php?article_id=116  http://www.gminaostroda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3358:wi atowy-dzie-ksiki-konkurs-plastyczny&catid=57:wiadomoci&Itemid=260 http://www.gminaostroda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3358:wi atowy-dzie-ksiki-konkurs-plastyczny&catid=57:wiadomoci&Itemid=260  http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=konie%20rysunki http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=konie%20rysunki

13


Pobierz ppt "Muzyka jest dla mnie bardzo ważna. Słuchanie jej jest niesamowite. Gram na instrumencie dętym - klarnecie, oraz na flecie prostym. Chodzę także na chór."

Podobne prezentacje


Reklamy Google