Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść."— Zapis prezentacji:

1 Oferta Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

2 HYDROGRAFIKA Potrafimy nanieść każdy dostępny w naszej ofercie wzór (drzewo, marmur, carbon itp.) na dowolny element w technologii 3D (trójwymiarowe nakładanie nadruku). Możemy wykonać usługę praktycznie na każdym materiale (metal, plastik, aluminium). Hydrografika daje ogromne możliwości pokrywania skomplikowanych elementów o nieregularnych kształtach. Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

3 GALWANIZACJA Elektrolityczna metoda nanoszenia powłok na materiały metalowe Trwale przylegające, cieńkie powłoki metaliczne wykonywane przez osadzanie jednego metalu na innym W ofercie: złocenie, chromowanie, niklowanie, miedziowanie Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

4 METALIZACJA PRÓŻNIOWA
Nakładanie powłok aluminium, chromu, niklu, tytanu na tworzywa sztuczne, szkło, ceramikę, metal. Oferujemy powłoki w połysku matowe lub perłowe. Szeroka gama kolorów (srebro, złoto, miedź, tytan) oraz każdy kolor na indywidualne zamówienie Klienta. Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

5 TAPICERSTWO Obszywanie wnętrz samochodów materiałami najwyższej jakości. Ogromny wachlarz kolorów i wzorów materiałów. Obszywanie skórą elementów karoserii ( dachy, lusterka, nadkola itd ). Haft komputerowy, grawer, wzory 3D Dachy cabrio Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

6 LAKIEROWANIE PROSZKOWE
Elektrostatyczne naniesienie na element warstwy proszku i jego polimeryzacja w wysokiej temperaturze. W przeciwieństwie do farb ciekłych, lakiery proszkowe dają powłoki gładkie, bez spękań, zacieków czy pęcherzyków. Oferujemy wszystkie kolory z palety RAL Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

7 PIASKOWANIE Proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza. Czyszczona powierzchnia jest gładka i nie ma problemów z czyszczeniem trudnodostępnych rogów lub zakrzywień. Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

8 LAKIERY SAMOCHODOWE Niespotykane nigdzie indziej, customowe lakiery samochodowe Flip-Flop, Kameleon, Candy, Fluo, Chrom Pełna oferta klasycznych lakierów Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

9 CUSTOMIZACJA FELG Polerowanie rantów Customizacja felg skręcanych
Wzory 3D na felgach Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

10 AIRBRUSH, PINSTRIPING Malowanie aerografem dowolnych wzorów na dowolnych powierzchniach Malowanie motywów pinstripingu na dowolnych powierzchniach Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

11 CAR AUDIO Kompleksowe zabudowy Car Audio
Pełna oferta sprzętu VIBE, FLI, EDGE, DD Pełna oferta VIBE Home Cinema Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

12 KOMPLEKSOWY TUNING Styling samochodu od projektu do końcowego efektu
Oferta czołowych producentów akcesoriów tuningowych Chiptuning Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

13 PROFESJONALNE FOTOSESJE
Sesje zdjęciowe wykonywane przez najlepszych fotografów Możliwość dojazdu do klienta Współpraca z magazynami branżowymi Fotografowanie samochodów jak i eventów motoryzacyjnych Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

14 TUNING QUEENS Najlepiej wyselekcjonowane hostessy motoryzacyjne w kraju Dziewczyny znane z największych imprez motoryzacyjnych Pełen profesjonalizm wykonywanych usług Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.

15 KONTAKT Kuba Beltrani: 608 38 75 75 GG: 5409716 Kacper Szczepa: 888 36 61 30 GG: 3075831
Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść jest poufna, a ujawnienie jej osobom trzecim oraz wykorzystywanie bez zgody Tuning Kingz jest zabronione i może być ścigane na mocy praw autorskich.


Pobierz ppt "Oferta Niniejszy dokument, oraz materiały i treści w nim zawarte skierowane są wyłącznie do osób stanowiących jego bezpośrednich adresatów. Jego treść."

Podobne prezentacje


Reklamy Google