Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

to przede wszystkim świadczenie usług na rzecz gości. Każda praca oparta na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, wymaga ogromnej odpowiedzialności,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "to przede wszystkim świadczenie usług na rzecz gości. Każda praca oparta na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, wymaga ogromnej odpowiedzialności,"— Zapis prezentacji:

1

2 to przede wszystkim świadczenie usług na rzecz gości. Każda praca oparta na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, wymaga ogromnej odpowiedzialności, odporności i wiedzy z zakresu różnorodnych dziedzin.

3 Kobieta - garsonka, - włosy umyte, uczesane, nie powinny zakrywać twarzy, makijaż dyskretny, delikatny, - dłonie czyste, paznokcie zadbane, niezbyt długie, kolor lakieru nie powinien przyciągać uwagi, - kolczyki niezbyt duże, nie więcej niż dwa; pierścionki delikatne, nie więcej niż dwa.

4 Mężczyzna - garnitur, biała koszula, krawat, muszka, buty kryte, - włosy ostrzyżone i uczesane, długość nie powinna przekraczać linii kołnierzyka, - twarz ogolona lub z zadbanym zarostem, - nie należy nosić kolczyków,

5 -E-Ekonomia i Prawo w Hotelarstwie -O-Organizacja Pracy w Hotelarstwie -J-Język Obcy Zawodowy -O-Obsługa Informatyczna w Hotelarstwie -P-Podstawy Przedsiębiorczości -Marketing w Hotelarstwie

6 Praktyka zawodowa odbywa się w ciągu 4-letniej nauki w II i III klasie i trwa miesiąc. Praktyki mogą się odbywać w : motelu, hotelu i pensjonacie, w kraju lub za granicą (jeśli ukończyłeś 18 lat). Praktyka zawodowa odbywa się w części gastronomicznej, hotelowej lub na recepcji obiektu noclegowego.

7

8

9 Recepcjonistka

10 Menadżer hotelu

11

12 ZAPRASZAMY


Pobierz ppt "to przede wszystkim świadczenie usług na rzecz gości. Każda praca oparta na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem, wymaga ogromnej odpowiedzialności,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google