Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Więcej z emisji reklam internetowych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Więcej z emisji reklam internetowych"— Zapis prezentacji:

1 Więcej z emisji reklam internetowych
Zacznij zarabiać więcej już dziś.

2 AGENDA Kim jesteśmy? Partner Google Korzyści ze współpracy
Oferta dla Wydawcy Cennik i opcje Zaufali nam Kontakt

3 Kim jesteśmy? YieldRiser to lider monetyzacji stron internetowych w Polsce. Zespół doświadczonych optymalizatorów i myślicieli.

4 Lider rosnącego rynku Optymalizacja przychodów Najnowocześniejsze technologie optymalizacji powierzchni Wydawcy. Innowacyjność Budowanie strategii monetyzacji powierzchni w oparciu o doświadczenie. Wynagrodzenie od efektu Zarabiamy tylko wtedy, gdy Wydawca zarabia więcej.

5 Oficjalny partner Google
YieldRiser jest oficjalnym partnerem Google i pomaga Wydawcom dołączyć do wersji premium (najlepszej alternatywy dla Google AdSense), do DoubleClick Ad Exchange. Przechodząc do Double Click AdExchange zyskujesz: Więksi reklamodawcy Zaawansowana technologia Lepszy podział zysku

6 Korzyści ze współpracy
Wykorzystaj maksymalnie swój potencjał reklamowy i pozwól nam skupić się na Twojej powierzchni reklamowej stosując optymalne strategie: Zwiększone targetowanie reklam Twoja powierzchnia będzie posegmentowana, dzięki temu będziemy pewni, że dopasowanie reklam jest najlepsze. Zwiększony dostęp do popytu Otwieramy Twoją powierzchnię i podłączamy nowe źródła popytu, które konkurują o emisję reklam na Twojej powierzchni.

7 Korzyści ze współpracy
Najlepsza cena Nasza technologia sprzedaje odsłony tym, którzy płacą najwięcej, w każdej sekundzie komuś innemu. Hierarchia emisji Każde źródło popytu jest optymalizowane indywidualnie, ustalenie kolejności emisji i sprzedaży powierzchni to fundament optymalizacji.

8 Oferta dla Wydawcy Przełączenie do Google DoubleClick AdExchange
Uzyskaj dostęp do DoubleClick AdExchange, wersji premium systemu Google AdSense. Zwiększa przychody o 15%-20% Zapisz się teraz

9 Oferta dla Wydawcy Darmowa* instalacja DoubleClick for Publisher
DoubleClick for Publishers jest zaawansowanym systemem adserwerowym, który pozwala na: Zakładanie kampanii i zarządzanie ich emisją Zarządzanie powierzchnią reklamową Optymalizacja przychodów z emisji Prognozowanie wolnych odsłon do sprzedaży (*) Jeżeli Twoja witryna ma więcej niż 5 mln odsłon miesięcznie, to YieldRiser przeprowadzi instalację za darmo.

10 Oferta dla Wydawcy Holistyczna Optymalizacja Monetyzacji
Zwiększa przychody o 25% - 100% Poprawiamy dopasowanie reklam do treści strony Implementujemy dynamiczny marketplace Zwiększamy ilość źródeł popytu, także spoza RTB Implementujemy zawiłe techniki optymalizacji AdSense i ADX Dajemy konsultacje w celu zwiększenia efektywności Twojego działu sprzedaży bezpośredniej w oparciu o dane ze sprzedaży wolnej powierzchni.

11 Oferta dla Wydawcy Następne kroki Zapisz się.
Sprawdzimy i zaakceptujemy Twoją witrynę i zgodność z polityką emisji reklam DoubleClick AdExchange. Kopiujesz i wklejasz kody do emisji reklamy na Twojej stronie.

12 Nasza obietnica Zarabiamy tylko wtedy, gdy Ty zarabiasz więcej
Wydawcy, którzy przejdą do AdExchange zwiększ swoje przychody o 15% - 25% Wydawcy Premium zwiększ swoje przychody o 25% - 100%

13 Cennik i opcje AdExchange Wydawcy Premium
Dostęp do wersji premium systemu AdSense Zmniejszenie ryzyka blokady od Google Płatność po 30 dniach Nowe źródła popytu spoza ADX Prowizja 15% od przychodów. Wydawcy Premium Darmowa instalacja adserwera (DFP lub SMART) Konfiguracja marketplace Zwiększenie źródeł popytu Testy A/B wyglądu reklam Zaawansowana optymalizacja Google AdSense i Google ADX Gwarantowany wzrost przychodów o 15% lub brak naszej prowizji. Prowizja od 30% od wzrostu przychodów.

14 Zaufali nam i dołączają kolejni…

15 Zacznij zarabiać więcej
Paweł Treścinski Tel YieldRiser Sp. z o.o. Puławska 465 | Warsaw | Poland


Pobierz ppt "Więcej z emisji reklam internetowych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google