Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA DODATKOWE ZAJĘCIA UKIERUNKOWANE NA ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH DLA KIERUNKÓW: fryzjer, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA DODATKOWE ZAJĘCIA UKIERUNKOWANE NA ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH DLA KIERUNKÓW: fryzjer, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej,"— Zapis prezentacji:

1

2 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA

3 DODATKOWE ZAJĘCIA UKIERUNKOWANE NA ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH DLA KIERUNKÓW: fryzjer, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE DLA KIERUNKU posadzkarz, ZAJĘCIA Z ZAKRESU DORADZTWA ZAWODOWEGO, AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY NA RYNKU, ZAJECIA Z ZAKRESU OPIEKI PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNEJ

4 KURSY: STYLIZACJA PAZNOKCI WIZAŻ

5

6 FLORYSTYKA

7 GDAŃSK – TARGI FRYZJERSKIE WYCIECZKI ZAWODOZNAWCZE

8 TARNOWSKIE GÓRY – ATRAKCJE TURYSTYCZNE ŚLĄSKA

9 KOŁOBRZEG – CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

10

11

12 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W WYSPECJALIZOWANYCH OŚRODKACH BADOWCZO – ROZWOJOWYCH I AKADEMICKICH Podkowa Leśna – Wyższa Szkoła Humanistyczno-Teologiczna ZAJĘCIA ODBYWAŁY SIĘ W BLOKACH TEMATYCZNYCH: Nakrywanie i dekoracja stołów do dań specjalnych. Animacja w turystyce. Sylwetka zawodowa pracownika przedsiębiorstwa turystycznego. Savoir vivre w turystyce międzynarodowej - na co dzień i od święta.

13 TARGI PRACY I EDUKACJI


Pobierz ppt "DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA DODATKOWE ZAJĘCIA UKIERUNKOWANE NA ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH DLA KIERUNKÓW: fryzjer, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google