Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oporów Bitwa Plan sytuacyjny. R Zabezpieczenie terenu: Inscenizacja (scena 1) ma się odbywać na dużym klombie przed zamkiem. Klomb generalnie otoczony.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oporów Bitwa Plan sytuacyjny. R Zabezpieczenie terenu: Inscenizacja (scena 1) ma się odbywać na dużym klombie przed zamkiem. Klomb generalnie otoczony."— Zapis prezentacji:

1 Oporów Bitwa Plan sytuacyjny

2 R Zabezpieczenie terenu: Inscenizacja (scena 1) ma się odbywać na dużym klombie przed zamkiem. Klomb generalnie otoczony jest żywopłotem, dość niskim. (linia przerywana ciemno zielona) Tam stoją początkowo obydwa wojska: Szwedzkie i cześć Polskich. Druga część przed zamkiem. Ustawić / przenieść armatę do środka gdzie będzie już operowała. Teren między dużym klombem a zamkiem oddzielić od publiczności taśmą / płotkami / woluntariuszami (linia przerywana czerwona) Uwaga na klomb różany w środku i drzewka koło mostku!!

3 Scena 1 Atak wojsk Szwedzkich Wojska Polskie Wycofanie się wojsk polskich do zamku Atak Szwedów Wymiana ognia muszkietowego i armat Szwedzi podchodzą pod zamek, do brzegu fosy

4 Scena 2 Atak wojsk Szwedzkich Wymiana ognia między Szwedami a Polakami. Armatniego i muszkietowego, po 2 -3 salwy

5 Scena 3 Szturm Szwedów na Zamek. Wymiana ognia - armaty i muszkiety Natarcie Szwedów. Walki na moście. Polacy wycofują się z mostu pod Zamek

6 Scena 4 Zdobycie armaty przez Szwedów Polacy chowają się do zamku Zdobycie i zabranie armaty przez Szwedów Walki pod Zamkiem. Polacy uciekają do Zamku Natarcie Szwedów. Walki na moście.

7 Ostrzał zamku przez artylerie szwedzką. 2 – 3 salwy armatnie i ogień muszkietowy – 4 – 5 salwy.

8 Scena 5 Kapitulacja Polaków. Wyjście z zamku Koniec inscenizacji Polacy pokazują biała flagę. Negocjacje na moście – parlamentariusze polscy i szwedzcy. Wymarsz wojsk polskich w szyku Szwedzi wkraczają na zamek


Pobierz ppt "Oporów Bitwa Plan sytuacyjny. R Zabezpieczenie terenu: Inscenizacja (scena 1) ma się odbywać na dużym klombie przed zamkiem. Klomb generalnie otoczony."

Podobne prezentacje


Reklamy Google