Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Książę szuka żony” Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Książę szuka żony” Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00."— Zapis prezentacji:

1

2

3 „Książę szuka żony” Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00 wystawili spektakl teatralny „Książę szuka żony”. Udział w przedsięwzięciu całej społeczności szkolnej to efekt realizacji szkolnego projektu edukacyjnego „Szkoła Współpracy” oraz Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw Na Rodzinę”, przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gzach pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gzy.

4 Sponsorami imprezy byli: P.Anna i Jarosław Madeja Firma Anna z Przewodowa, P. Katarzyna i Arkadiusz Zaręba Firma ZARBUD z Ołdak, P.Hanna i Janusz Zadrożni Firma Hanmix z Kozłówki, P. Wanda i Sławomir Lenarcik Zakłady Mięsne w Gotardach, Cukiernia Ptyś z Nasielska, Andrzej Grabowski Firma Polmlek z Pułtuska, Zespół Muzyczny Factor. O fryzury zadbał Salon Urody LOOK Anny Jaszczułt wraz z uczennicami Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.

5 Łukasz Jabłoński- występowałem jako ołowiany żołnierzyk

6 Patryk Bruśk, Artur Woźniak- występowaliśmy jako nadworni komicy, zapowiadaliśmy sceny i akty

7

8

9

10 KONIEC Wykonali:Łukasz Jabłoński Patryk Bruśk Artur Woźniak


Pobierz ppt "„Książę szuka żony” Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00."

Podobne prezentacje


Reklamy Google