Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GALA KONKURSU PARTNER BANKU 2011 r. LAUREACI KONKURSU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GALA KONKURSU PARTNER BANKU 2011 r. LAUREACI KONKURSU."— Zapis prezentacji:

1

2 GALA KONKURSU PARTNER BANKU 2011 r.

3 LAUREACI KONKURSU

4 SOMBUD Sp. z o.o. Eugeniusz Walaszkowski

5 Przedsiębiorstwo Budowlane SOMBUD Sp. z o.o. powstało w roku 1998 z przekształcenia Zakładu Murarskiego – Eugeniusz Walaszkowski. SOMBUD Sp. z o.o. zajmuje się w budową zakresie wykonawstwa generalnego głównie wielkogabarytowych obiektów budowlanych. Niektóre zrealizowane inwestycje w ostatnich trzech latach: 1.Budowa remizy OSP w Sulminie 2.Budowa hotelu Pod Orłem w Kartuzach 3.Budowa sali gimnastycznej i trzech boisk zewnętrznych dla szkoły podstawowej nr 18 w Gdyni. Oraz wiele innych.

6 OSP w Sulminie Hotel Pod Orłem w Kartuzach SOMBUD Sp. z o.o. Eugeniusz Walaszkowski Ul. Polna 6 c Somonino Tel

7 KORMORAN Glarczyński Grzegorz Jacek

8 Oferta pensjonatu Wielorybek w Kątach Rybackich to głównie noclegi, gastronomia, organizacja imprez okolicznościowych oraz spotkań i konferencji. Stylowa restauracja, 82 miejsca noclegowe i polskie morze w odległości tylko 300 m od obiektu są do dyspozycji klientów przez cały rok. Wypoczywaj w ciszy i spokoju, zapamiętaj swoje idealne wakacje!

9 Pensjonat WIELORYBEK Iwona i Grzegorz Glarczyńscy Kąty Rybackie, ul. Morska 11b Tel Kom

10 PPHU Inferno Dawid Gossa

11 Firma zajmuje się transportem, spedycją i magazynowaniem towarów. Istnieje na rynku od 13 lat. Dzięki ciągłemu rozwojowi dziś posiada dwie nowoczesne hale magazynowe z zapleczem gospodarczym, kilkanaście samochodów ciężarowych, stację benzynową na potrzebny własne, własny serwis i głowę pełną pomysłów.

12 P.P.H.U. INFERNO Dawid Gossa Pawlice Pawlice Tel

13 Przedsiębiorstwo zaopatrzeniowe ELWAT

14 Firma Elwat realizuje kompleksowe dostawy artykułów elektrotechnicznych w regionie, a także zagranicą. Prowadzi działalność eksportową do takich krajów jak Australia i Rosja. Jest jednym z największych w Polsce północnej, oficjalnych dystrybutorów takich producentów jak: Legrand Fael, ABB, AREVA (dawna Refa), OBO BETTERMANN POLSKA, RELPOL i wielu innych. Firma działa na rynku hurtowym, detalicznym oraz w pełnym zakresie obsługuje inwestycje. Przedsiębiorstwo Elwat powstało w 1992 roku.

15 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Elwat Ul. Stryjska Gdynia Tel Fax elwat.pl

16 Gospodarstwo rolne Jolanty i Andrzeja Wieliczko

17 Gospodarstwo Rolne Państwa Wieliczko położone jest w gminie Stary Targ. Powierzchnia gospodarstwa wynosi 142 ha. Prowadzona produkcja w gospodarstwie oparta jest na hodowli bydła, również bydła mlecznego. Średnia wydajność wynosi kg mleka, a krowa rekordzistka uzyskuje – kg mleka rocznie. Efektem tak dobrych wyników są nagrody za bardzo dużą produkcję i jakość mleka – I miejsce przyznane przez OSM Maluta oraz nagrodę za najwyższą wielkość dostaw.

18 Gospodarstwo rolne Marty i Grzegorza Konefałów

19 Gospodarstwo rolne o powierzchni ponad 100 ha UR prowadzi działalność rolniczą o profilu roślinnym – uprawa zbóż. Państwo Konefałowie posiadają nowoczesny park maszynowy, który bardzo usprawnia pracę w gospodarstwie. Dzięki swojej operatywności, zaangażowaniu i pracowitości nadal realizują kolejne przedsięwzięcia inwestycyjne.

20 Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA

21 Firma FILA to firma rodzinna, która działalność gospodarczą rozpoczęła produkcją kształtek żeliwnych - muf, kolanek, nypli – 21 marca 1982 r. Obecnie firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w dziedzinie wodomierzy i ciepłomierzy, zajmuje się również produkcją mebli łazienkowych. Sprzedaż ponad sztuk wodomierzy w ciągu 5 lat oraz tysiące zadowolonych klientów są dla nas wielką radością i pozwalają nam na spokojny rozwój produkcji na poziomie szt. wodomierzy miesięcznie.

22 Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA Ul. Żeromskiego Sztum tel fax

23 WROŃSKI Spółka Jawna

24 Firma Wroński działa na rynku budowlanym Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Dysponuje dużym zapleczem fachowców, szeroką gamą maszyn i urządzeń potrzebnych do nowoczesnego i solidnego wykonania wszelkich prac budowlanych.

25 WROŃSKI Spółka Jawna ul. Słoneczna Kiełpino Tel. : Kom.: Placówki firmy: Leszno, Kłobuczyno, Miszewo, Skarszewy

26 P.P.H.U. HAS Ewaryst Chęć

27 Przedmiot działalności firmy można podzielić na dwie grupy – działalność gospodarcza: handel artykułami spożywczymi i przemysłowymi, wynajem lokali i mieszkań, prowadzenie restauracji – sali bankietowej oraz działalność rolnicza. W gospodarstwie rolnym prowadzona jest głównie produkcja roślinna – uprawa zbóż: pszenicy jarej i ozimej, żyta oraz rzepaku ozimego i buraków cukrowych. Firma HAS działa na rynku od 1997 roku.

28 HAS Sklep Spożywczy Ewaryst Chęć Ul. Grota Roweckiego Malbork Tel Sala Bankietowa 4 PORY ROKU Ul. Nogatowa Malbork Tel

29 PWiK w Sztumie

30 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. powstało z dniem roku. Na pozycje firmy składają się: ogromne doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra. Poprzez wszelkiego rodzaju inwestycje, PWiK rozbudowuje infrastrukturę techniczną wzbogacając majątek firmy o najnowocześniejsze urządzenia. PWiK w Sztumie to usługi na wysokim poziomie obejmujące: wodociągi, kanalizację oraz usługi komunalne i ściekowe.

31 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sztumie ul. Kochanowskiego Sztum Tel.: Kom:

32


Pobierz ppt "GALA KONKURSU PARTNER BANKU 2011 r. LAUREACI KONKURSU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google