Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Centrum Sportu i Rekreacji wraz z Zespołem Szkół nr 1 zaprosił uczniów dąbrowskich szkół do udziału w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Centrum Sportu i Rekreacji wraz z Zespołem Szkół nr 1 zaprosił uczniów dąbrowskich szkół do udziału w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół."— Zapis prezentacji:

1

2 Centrum Sportu i Rekreacji wraz z Zespołem Szkół nr 1 zaprosił uczniów dąbrowskich szkół do udziału w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej. Tegoroczna edycja Przeglądu odbyła się pod hasłem " Graj, Maluj i Pomagaj" Chętni mogli wystartować w jednym z czterech konkursów: tanecznym, muzycznym, fotograficznym lub plastycznym.

3 18 listopada 2013r. do Zespołu Szkół nr 1 przybyło 150 uczestników konkursu tanecznego. Rywalizowali w trzech kategoriach: soliści, pary lub duety taneczne oraz zespoły taneczne w klasach I-III, IV-VI, szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

4 Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl.IVa, Maja Kryszczyńska.

5 Maja zaprezentowała się wspaniale. Doskonale zatańczyła kilkuminutową choreografię, w którą wplecione były elementy salsy, cha cha, jive

6 Ocenie jury podlegały następujące elementy: dobór muzyki, styl wykonania, technika, dobór strojów, wyraz artystyczny, choreografia.

7 Maja zajęła I miejsce jako solistka w kategorii wiekowej IV-VI.

8 3 grudnia 2013r. w Sali sesyjnej Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza odbyło się uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród.

9 Przegląd Twórczości Uczniów to impreza wspierająca coroczną akcję charytatywną,,Graj i Pomagaj”. Idea Przeglądu to przede wszystkim pomoc dzieciom niepełnosprawnym z naszego miasta.

10 Opiekunką Mai była p.Edyta Chojowska

11 Maja, gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! E. Chojowska


Pobierz ppt "Centrum Sportu i Rekreacji wraz z Zespołem Szkół nr 1 zaprosił uczniów dąbrowskich szkół do udziału w V Przeglądzie Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół."

Podobne prezentacje


Reklamy Google