Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZWINNOŚĆ PRZEWAGA KONKURENCYJNA WYTRWAŁOŚĆ WSPÓŁPRACA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZWINNOŚĆ PRZEWAGA KONKURENCYJNA WYTRWAŁOŚĆ WSPÓŁPRACA."— Zapis prezentacji:

1

2 ZWINNOŚĆ PRZEWAGA KONKURENCYJNA WYTRWAŁOŚĆ WSPÓŁPRACA

3 Co usłyszą Uczestnicy? ZWYCIĘZCA NIE CZAI SIĘ I NIE CZEKA; BIERZE BYKA ZA ROGI I PRZEPROWADZA MĄDRY ZWIAD BOJEM. ZWYCIĘZCA WIE, ŻE CEL JEST WSPÓLNY, A WRÓG JEST NA ZEWNĄTRZ. ZWYCIĘZCA ZAUWAŻA SZANSE RYNKOWE, KTÓRYCH NIE WIDZĄ NIEMRAWI „URZĘDNICY” Z FIRM KONKURENCYJNYCH. ZWYCIĘZCA NIE ODPUSZCZA. WIE, ŻE TO, CO NAJLEPSZE, RZADKO UDAJE SIĘ ZA PIERWSZYM CZY DRUGIM PODEJŚCIEM.

4 Jaki jest przebieg spotkania? Pierwsze „S”: SPRYT. Wyprzedzanie konkurencji w każdym aspekcie pracy. Budowanie codziennych, nieoczywistych przewag konkurencyjnych. Drugie „S”: SZYBKOŚĆ. Odwaga w działaniu, unikanie niepotrzebnych dywagacji i syndromu grzecznego prymusa. Trzecie „S”: SYSTEMATYCZNOŚĆ. Cierpliwe wracanie z tematem, niezrażanie się pierwszymi niepowodzeniami. Czwarte „S”: SPÓJNOŚĆ. Kierowanie wspólnej energii na zewnątrz (na walkę o rynek), a nie na przepychanki wewnątrz organizacji.

5 Dlaczego warto? Wzmocnienie odpowiedzialności każdego pracownika za sukces rynkowy organizacji. Mnóstwo przykładów od zwycięskich firm i zespołów. Łatwy do zapamiętania algorytm (4S).

6 O Szymonie DOŚWIADCZENIE KONFERENCYJNE: Mówca biznesowy od 1997 r, prowadził niemal 400 eventów dla grup do 1200 osób. POWER I ENERGIA: Wystąpienia Szymona są naszpikowane multimediami, błyskotliwymi eksperymentami i wynikami badań. CZUJ BIZNESOWY: Kopalnia biznesowych dobrych praktyk oraz antylekcji (ku przestrodze!). Mnóstwo prostych, łatwych do zapamiętania haseł i studiów przypadków. PEŁNE DOPASOWANIE: Uwzględnienie klimatu i scenariusza wydarzenia. Częste i nienachalne nawiązywanie do sytuacji danej branży i wyzwań Klienta. ZNAJOMOŚĆ NAJNOWSZYCH TRENDÓW: Wieloletni członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń biznesowych: ISPI, SHRM oraz ATD, z dostępem do najnowszych badań. OBECNOŚĆ W MEDIACH: Autor przeszło 60 artykułów, udzielił około 20 wywiadów, zapraszany jako ekspert przez biznesowe kanały telewizyjne. PRAKTYKA AKADEMICKA: Wykładowca Studium Podyplomowego przy SWPS w Warszawie w latach 2004-2008.

7 Kontakt CSA Celebrity Speakers ul. Heweliusza 11 p. 1405 80-890 Gdańsk marketing@speakers.pl +48 58 321 73 02 Centrum Szkoleniowe JET ul. Kopińska 31 02-327 Warszawa centrum@csjet.pl +48 22 822 25 31


Pobierz ppt "ZWINNOŚĆ PRZEWAGA KONKURENCYJNA WYTRWAŁOŚĆ WSPÓŁPRACA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google