Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Przesłanie Bioventus. MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 2 Agenda Kluczowe przesłania Odpowiedzi na często zadawane pytania Jak stosować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Przesłanie Bioventus. MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 2 Agenda Kluczowe przesłania Odpowiedzi na często zadawane pytania Jak stosować."— Zapis prezentacji:

1 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Przesłanie Bioventus

2 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 2 Agenda Kluczowe przesłania Odpowiedzi na często zadawane pytania Jak stosować przesłania

3 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 3 Kluczowe przesłania Oferujemy rozwiązania, które pomagają ludziom szybko i bezpiecznie odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia. Dzięki naszym wysiłkom pacjenci mają możliwość wyboru mniej inwazyjnej opcji, która odpowiada ich stylowi życia i potrzebom. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby produkty biologiczne stały się pierwszym wyborem w terapii schorzeń ortopedycznych poprzez rozszerzenie dostępnych dla lekarzy i pacjentów opcji leczenia. Wierzymy w nasze produkty i szkolimy naszych pracowników, aby wspierali lekarzy w zapewnianiu pacjentom wysokiej jakości opieki i nowoczesnych opcji leczenia. Stworzone w oparciu o rezultaty badań naukowych produkty cieszą się zaufaniem lekarzy na całym świecie.

4 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 4 Przesłanie Bioventus Co to jest Bioventus? „Jesteśmy firmą oferującą oparte na biologii rozwiązania, które pomagają ludziom szybko i bezpiecznie odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia.”

5 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 5 Przesłanie Bioventus Co to jest Bioventus? „Jesteśmy firmą oferującą oparte na biologii rozwiązania, które pomagają ludziom szybko i bezpiecznie odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia.” Tworzymy rozwiązania, które zakorzenione są w biologii i wspomagają naturalne procesy leczenia. Nazywamy to „aktywnym leczeniem” – jest to innowacyjne podejście polegające na przyśpieszeniu powrotu do sprawności za pomocą mniej inwazyjnych metod leczenia.

6 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 6 Przesłanie Bioventus Co to jest Bioventus? „Jesteśmy firmą oferującą oparte na biologii rozwiązania, które pomagają ludziom szybko i bezpiecznie odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia.” Nasze rozwiązania są bardzo skuteczne i mogą być tańsze, mniej inwazyjne i czasochłonne, co pomaga pacjentom szybciej powrócić do sprawności. Stworzone w oparciu o rezultaty badań naukowych produkty cieszą się zaufaniem lekarzy na całym świecie.

7 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 7 Przesłanie Bioventus Jaka jest różnica pomiędzy Bioventus i działem Smith & Nephew? „Jesteśmy niezależną firmą prywatną, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań wspomagających leczenie schorzeń ortopedycznych. Dzięki naszym nowym partnerom i dostępowi do kapitału inwestycyjnego możemy rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę produktów.”

8 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 8 Przesłanie Bioventus Jaka jest różnica pomiędzy Bioventus i działem Smith & Nephew? „Jesteśmy niezależną firmą prywatną, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań wspomagających leczenie schorzeń ortopedycznych. Dzięki naszym nowym partnerom i dostępowi do kapitału inwestycyjnego możemy rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę produktów.” Nasz dział był najmniejszym w notowanej na giełdzie firmie Smith & Nephew, która działa w wielu sektorach.

9 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 9 Przesłanie Bioventus Jaka jest różnica pomiędzy Bioventus i działem Smith & Nephew? „Jesteśmy niezależną firmą prywatną, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań wspomagających aktywne leczenie schorzeń ortopedycznych. Dzięki naszym nowym partnerom i dostępowi do kapitału inwestycyjnego możemy rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę innowacyjnych produktów.” „ Aktywne leczenie” – to innowacyjne podejście polegające na przyśpieszeniu powrotu do sprawności za pomocą mniej inwazyjnych metod leczenia.

10 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 10 Przesłanie Bioventus Jaka jest różnica pomiędzy Bioventus i działem Smith & Nephew? „ Jesteśmy niezależną firmą prywatną, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań wspomagających aktywne leczenie schorzeń ortopedycznych. Dzięki naszym nowym partnerom i dostępowi do kapitału inwestycyjnego możemy rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę innowacyjnych produktów.” Właściciel większościowy naszej firmy to Essex Woodlands – jedna z najbardziej szanowanych firm inwestycyjnych na rynku opieki zdrowotnej z 25-letnim doświadczeniem we współpracy z ponad 150 firmami medycznymi.

11 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 11 Przesłanie Bioventus Czy nasze relacje ulegną zmianie? Nie, aktualne osoby do kontaktu nie zmienią się, nie zmieni się też sposób, w jaki współpracujemy. Jesteśmy nastawieni na współpracę i na wspieranie klienta w świadczeniu usług dla pacjentów.”

12 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Przesłanie w działaniu

13 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Co to jest Bioventus? Dlaczego powinienem/powinnam z wami współpracować lub przepisywać wasze produkty? Jak skorzystają na tym moi pacjenci? Proszę więc opowiedzieć mi o swoich produktach. Czy dodacie jakieś nowe produkty do swojej oferty? 13 Lekarz Naszym celem jest zaoferowanie Pana/i pacjentom więcej opcji leczenia, które są bezpieczne, skuteczne i umożliwiają naprawdę szybki i bezproblemowy powrót do aktywnego stylu życia. Naszym celem jest partnerska współpraca, dzięki której pacjenci otrzymają niezbędną opiekę i oparte na badaniach naukowych leczenie. Dzięki wysokiemu poziomowi opieki i wiedzy specjalistycznej, które stanowią dodatek do Pana/i praktyki, może być Pan/i pewny/a, że Pana/i pacjenci są w dobrych rękach. Z naszą pomocą Pana/i pacjenci szybko zauważą korzyści z zastosowania naszych rozwiązań – szybkie polepszenie stanu zdrowia osiągnięte w prosty sposób, który jest mniej uciążliwy i odpowiada ich stylowi życia. Jesteśmy firmą oferującą oparte na biologii rozwiązania, które pomagają ludziom szybko i bezpiecznie odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby produkty biologiczne stały się pierwszym wyborem w terapii schorzeń ortopedycznych poprzez rozszerzenie dostępnych dla Pana/i i Pana/i pacjentów opcji leczenia. Rozmowa o odpowiednich produktach

14 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 14 Pacjent Pracujemy nad nowoczesnymi i zaawansowanymi terapiami, które dadzą Panu/i możliwości kontrolowania procesu leczenia i powrotu do sprawności dzięki bezpiecznym i skutecznym opcjom leczenia, które odpowiadają Pana/i stylowi życia. Z nami może Pan/i być pewny/a, że otrzymuje Pan/i najlepszą opiekę ze strony zespołu specjalistów, doskonale przeszkolonych i cieszących się zaufaniem lekarzy na całym świecie, których celem jest Pana/i jak najlepsze samopoczucie. Jesteśmy firmą oferującą oparte na biologii rozwiązania, które pomogą Panu/i szybko i bez przeszkód odzyskać sprawność i wrócić do normalnego trybu życia. Tworzymy rozwiązania, które zakorzenione są w biologii i wspomagają naturalne procesy leczenia. Rozmowa o konkretnych produktach zgodnie z potrzebami. Co to jest Bioventus? Co to są „produkty biologiczne”? Dlaczego powinienem/powinnam stosować właśnie wasze produkty, a nie produkty innej firmy? Proszę opowiedzieć mi o swoim produkcie.

15 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 15 Zastosowanie przesłania Przesłania nie zawsze odpowiadają wszystkim sytuacjom Przeanalizuj, kim są odbiorcy i odpowiednio dostosuj przesłanie Korzystaj z przesłań odpowiadając na pytania i wątpliwości Przesłania powinny brzmieć tak, jakby były Twoimi własnymi Uwierz w przesłania. Jeśli Ty w nie nie uwierzysz, Twoi odbiorcy też nie uwierzą.

16 MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 16 Pytania?


Pobierz ppt "MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS Przesłanie Bioventus. MATERIAŁY POUFNE BIOVENTUS 2 Agenda Kluczowe przesłania Odpowiedzi na często zadawane pytania Jak stosować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google